Reklama:
szalone-przygody-zuzi-i-przyjaciol-ponownie-w-sok15.01.2018

Piękna scenografia, kolorowe kostiumy, porywająca muzyka, festiwal świateł i 170 roztańczonych dzieciaków. Wszystko to w najnowszej produkcji Suwalskiego Ośrodka Kultury, ,,Zuzia i przyjaciele” w reżyserii Iryny Popovej. Ropulia Pryszcz i jej szajka próbowała przejąć przejąć skarb, który Zuzi zostawił tata....

suwalczanie-hojnie-wsparli-wosp-sztab-zebral-okolo-90-tysiecy-zlotych15.01.2018

Około 90 tysięcy złotych zebrał suwalski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładna kwota będzie znana za kilka dni, kiedy to zakończą się internetowe aukcje sztabu.

bmw-za-200-tysiecy-trafilo-do-suwalskiej-drogowki15.01.2018

Suwalscy policjanci otrzymali nowy radiowóz. Nieoznakowane BMW na co dzień będzie wykorzystywane w służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego.

trwa-26-final-wosp-w-tym-roku-nietypowe-swiatelko-do-nieba-zdjecia14.01.2018

Trwa 26. Finał Wielkiej Orkietry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

wosp-w-suwalkach-na-suwalczan-czeka-wiele-atrakcji13.01.2018

Już jutro odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkietry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Co tego dnia będzie działo się w Suwałkach?

postawia-dwumetrowe-rzezby-swietych-z-herbu-suwalk12.01.2018

Znane jest miejsce, w którym staną rzeźby świętych  Romualda i Rocha, które są efektem ubiegłorocznego Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarskiego pod patronatem profesora Andrzeja Strumiłły. 

ostre-kolce-rozrzucone-na-ulicy-sprawa-zajela-sie-policja12.01.2018

W zakładzie wulkanizacyjnym zakończyła się jazda kilku kierowców przejeżdżających w ostatnich dniach ulicami Armii Krajowej, Pułaskiego i Kowalskiego. Wszystko przez rozrzucone kolce niczym z gangsterskiego filmu.

dream-trip-suwalki-stolica-suv-ow-zdjecia11.01.2018

Dream Trip Events to wydarzenie skupiająca wokół siebie właścicieli supersamochodów, organizująca dla nich niezapomniane wyjazdy w różna miejsca Polski i Europy. Suwałki stały się ich kolejnym miejscem spotkania.

lekkoatleci-hanczy-suwalki-podsumowali-sezon-2017-zdjecia11.01.2018

Klub Luks Hańcza rozpoczyna 41 rok swojej działalności. Na corocznym podsumowaniu minionego sezonu spotkali się członkowie i sympatycy sportu.

mortimer-oktawia-cristian-laima-jakie-imiona-otrzymali-mali-suwalczanie11.01.2018

Tradycyjne, modne czy nietypowe? Przed takim wyborem stają młodzi rodzice, którzy wybierają imię dla swojego dziecka. Suwalczanie w ubiegłym roku w większości nadali swoim dzieciom imiona klasyczne, ale nie zabrakło też tych bardzo wyszukanych.

26-latka-nekala-swoich-sasiadow-wczoraj-zostala-aresztowana11.01.2018

26-latkę podejrzaną o uporczywie nękanie swoich sąsiadów zatrzymali suwalscy policjanci. Kobieta usłyszała już zarzuty. Wczoraj została tymczasowo aresztowana. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

wlamanie-do-stacji-paliw-48-latek-wybil-szybe-i-wyniosl-dwa-czteropaki-piwa11.01.2018

Podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do budynku stacji paliw zatrzymali suwalscy policjanci. 48-latek wybił szybę w drzwiach i ukradł dwa „czteropaki” piwa. W jego miejscu zamieszkania zatrzymali również poszukiwanego listem gończym 27-latka.

Reklama: