Reklama:

Brak wody przy ulicy Zarzecze. Powodem awaria wodociągu

brak wody zarzecze suwałki

21-03-2018 Wiadomości

Z brakiem wody muszą liczyć się osoby mieszkające w rejonie ulicy Zarzecze. Powodem jest awaria sieci wodociągowej. czytaj więcej >>

urzednicy-i-pusta-sala-tak-wygladaly-konsultacje-w-sprawie-suwalskiej-karty-mieszkanca20.03.2018

Prezydent, radny, urzędnicy i... pusta sala. Tak wyglądały pierwsze konsultacje w sprawie Suwalskiej Karty Mieszkańca.

strazacy-ochotnicy-sa-bezradni-nie-moga-pomagac-poniewaz-skradziono-sprzet19.03.2018

Dotychczas zawsze byli gotowi do niesienia pomocy. Teraz są bezradni, ponieważ nadal nie udało się odzyskać skradzionego sprzętu.

zakonczyla-sie-sportowa-rywalizacja-trzecioklasistow-wyniki19.03.2018

Zakończyła się rywalizacja sportowa uczniów trzecich klas podstawowych. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11.

slepsk-suwalki-nadal-w-grze-o-piate-miejsce19.03.2018

Drużyna Ślepska Suwałki wygrała po raz drugi Norwidem Częstochowa i pozostaje w grze o piąte miejsce w I lidze.

w-suwalkach-buduje-sie-nowe-centrum-narzedziowe19.03.2018

Od lipca ubiegłego roku trwa budowa największego w północno-wschodniej części Polski Centrum Narzędziowego, którego inwestorem jest firma MAJSTER. Prężnie rozwijająca się firma nową siedzibę zlokalizowała przy ulicy Raczkowskiej 151, w pobliżu Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej. Jej otwarcie planowane jest na...

suwalki-miss-run-2018-wystartowalo-prawie-100-zawodniczek-zdjecia19.03.2018

Prawie sto pań pobiegło w tegorocznym Miss Run. Zawodniczki do pokonania miały 3,5 kilometra wokół Zalewu Arkadia. Jak co roku przed głównym biegiem, panie rywalizowały w szpilkach w biegu na dystansie 100 metrów. Oprócz wyników liczyło się pomysłowe przebranie, a...

debaty-oksfordzkie-zakonczone-wygrali-uczniowie-i-lo-zdjecia18.03.2018

W piątek odbył się Miejski Finał Ogólnopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich ”DeBBaty”. W finale zmierzyli się uczniowie z czterech suwalskich liceów. Turniej wygrała reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego, a najlepszym mówcą debaty został Marcin Urbanowicz.

suwalki-miss-run-juz-w-najblizsza-niedziele16.03.2018

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja Suwałki Miss Run. Wystartuje prawie 100 zawodniczek.

ruszyla-swiateczna-zbiorka-zywnosci16.03.2018

W piątek i sobotę w 26 suwalskich sklepach odbędzie się Wielkanocna Zbiórka Żywności zorganizowana przez Stowarzyszenie Bank Żywności. W akcję zaangażowało się 358 wolontariuszy.

ulica-andrzeja-wajdy-oficjalnie-otwarta-zdjecia16.03.2018

Ulica Andrzeja Wajdy oficjalnie otwarta. To odcinek łączący ulice Adama Mickiewicza i 24 Sierpnia, prowadzący do nowo budowanych bulwarów nad rzeką Czarna Hańcza.

na-dworzec-wjezdzam-przez-dziure-w-plocie-niepelnosprawni-powiedzieli-o-swoich-problemach15.03.2018

Mieszkają pośród nas, lecz nie zdajemy sobie sprawy, jak codzienne czynności mogą sprawić im trudności. Mowa o osobach niepełnosprawnych. O ich problemach rozmawiano wczoraj podczas „Bajkowej Kawiarenki Obywatelskiej".

kolejna-inwestycja-na-witosa-powstanie-silownia-i-zestaw-do-street-workout15.03.2018

Jest już nowoczesny plac zabaw, a wkrótce powstanie miejsce do aktywności fizycznej. Mowa o podwórku przy bloku zwanym przez suwalczan „Manhattanem”. Inwestycja powstanie dzięki głosom oddanym przez mieszkańców w budżecie obywatelskim.