KEYS

Rada Seniorów zakończyła pierwszą kadencję sadząc dęby (zdjęcia)

Rada Seniorów zakończyła pierwszą kadencję sadząc dęby (zdjęcia)

Członkowie Suwalskiej Rady Seniorów posadzili przy ulicy Paweckiego sześć dębów. W ten sposób, symbolicznie zakończyli pierwszą kadencję.

Wybór dębów i jesieni jako pory nasadzeń jest idealnym sposobem na upamiętnienie zbliżającego się zakończenia pierwszej kadencji Rady, ponieważ to właśnie złoty liść dębu znajduje się w logo Suwalskiej Rady Seniorów.

Na wydarzenie Rada zaprosiła Czesława Renkiewicza, który pomógł seniorom posadzić drzewa. 
Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wlamanie-do-sklepu-monopolowego-sprawcy-wybili-szybe-i-ukradli-pieniadze

Włamanie do sklepu monopolowego. Sprawcy wybili szybę i...

Dzisiejszej nocy doszło do włamania do jednego ze sklepów monopolowych na terenie miasta. Suwalscy policjanci ustalają okoliczności oraz sprawców tego przestępstwa.