Slalom gigant w Szelmencie. Wystartowało 60 zawodników (zdjęcia)

Na sportowo w Szelmencie zakończyły się ferie. Ponad sześćdziesieciu zawodników z Polski i Litwy wzięło udział w zawodach w narciarstwie zjazdowym. Zaciętą rywalizację w kategorii open wygrał Wojciech Rosiński z Suwałk, a najlepszym zawodnikiem Powiatu Suwalskiego został Krzysztof Walendzewicz z Raczek.

Nagrody zwycięzcom wręczali Bogdan Dyjuk, Ewa, Beata Sidorek, Kazimierz Urynowicz, Mariusz Grygieńć, Konrad Harmuszk, Wojciech Zbigniew Mackiewicz i Paweł Żuk.

Już za kilka dni następne zawody. Tym razem WOSiR Szelment zaprasza biegaczy narciarskich na VII Zimowy Bieg o Puchar Dyrektora Suwalskiego Parku Krajobrazowego (10.02) oraz na VII Międzynarodowy Bieg Narciarski o Puchar Bieguna Zimna (11.02). 

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.