Slalom gigant w Szelmencie. Wystartowało 60 zawodników (zdjęcia)

Na sportowo w Szelmencie zakończyły się ferie. Ponad sześćdziesieciu zawodników z Polski i Litwy wzięło udział w zawodach w narciarstwie zjazdowym. Zaciętą rywalizację w kategorii open wygrał Wojciech Rosiński z Suwałk, a najlepszym zawodnikiem Powiatu Suwalskiego został Krzysztof Walendzewicz z Raczek.

Nagrody zwycięzcom wręczali Bogdan Dyjuk, Ewa, Beata Sidorek, Kazimierz Urynowicz, Mariusz Grygieńć, Konrad Harmuszk, Wojciech Zbigniew Mackiewicz i Paweł Żuk.

Już za kilka dni następne zawody. Tym razem WOSiR Szelment zaprasza biegaczy narciarskich na VII Zimowy Bieg o Puchar Dyrektora Suwalskiego Parku Krajobrazowego (10.02) oraz na VII Międzynarodowy Bieg Narciarski o Puchar Bieguna Zimna (11.02). 

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

zawody wosssir szelment

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wybijali-szyby-w-lokalach-i-probowali-sie-wlamac-policja-zatrzymala-trzech-nastolatkow

Wybijali szyby w lokalach i próbowali się włamać. Policja...

18-latka oraz dwóch 19-latków, którzy próbowali włamać się do trzech lokali handlowych na terenie Suwałk, zatrzymali policjanci. Nastolatkowie decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie oraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.