Lider partii Razem spotkał się z suwalczanami (zdjęcia)

Lider partii Razem Adrian Zandberg spotkał się dziś z suwalczanami. Likwidacja umów śmieciowych, wprowadzenie sprawiedliwych podatków i usprawnienie usług publicznych to niektóre z haseł jakie przedstawił.

Adrian Zandberg , lider partii Razem spotkał się dziś z sympatykami partii Razem w Domu Nauczyciela. Na początku swojego wystąpienia zaznaczył jak ważny jest transport publiczny. Uważa on, że powinien być finansowany z budżetu państwa. Adrian Zandberg poruszył również problem mniejszych miejscowości, w których likwidowana jest poczta, szkoła czy też ośrodek zdrowia. Mieszkańcy w takiej sytuacji zmuszeni są dojeżdżać do pobliskich miast. Przeważnie jest tak, że nie mają czym ponieważ ze względów finansowych nie kursuje do nich żaden autobus.

Partia Razem chce również, żeby biedni płacili niższe podatki, a bogatsi wyższe niż obecnie. Stawiają na odbudowę przemysłu w oparciu o technologie pochodzące z polskich uczelni. 

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wlamanie-do-sklepu-monopolowego-sprawcy-wybili-szybe-i-ukradli-pieniadze

Włamanie do sklepu monopolowego. Sprawcy wybili szybę i...

Dzisiejszej nocy doszło do włamania do jednego ze sklepów monopolowych na terenie miasta. Suwalscy policjanci ustalają okoliczności oraz sprawców tego przestępstwa.