Lider partii Razem spotkał się z suwalczanami (zdjęcia)

Lider partii Razem Adrian Zandberg spotkał się dziś z suwalczanami. Likwidacja umów śmieciowych, wprowadzenie sprawiedliwych podatków i usprawnienie usług publicznych to niektóre z haseł jakie przedstawił.

Adrian Zandberg , lider partii Razem spotkał się dziś z sympatykami partii Razem w Domu Nauczyciela. Na początku swojego wystąpienia zaznaczył jak ważny jest transport publiczny. Uważa on, że powinien być finansowany z budżetu państwa. Adrian Zandberg poruszył również problem mniejszych miejscowości, w których likwidowana jest poczta, szkoła czy też ośrodek zdrowia. Mieszkańcy w takiej sytuacji zmuszeni są dojeżdżać do pobliskich miast. Przeważnie jest tak, że nie mają czym ponieważ ze względów finansowych nie kursuje do nich żaden autobus.

Partia Razem chce również, żeby biedni płacili niższe podatki, a bogatsi wyższe niż obecnie. Stawiają na odbudowę przemysłu w oparciu o technologie pochodzące z polskich uczelni. 

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

Wiadomości


uczniowie-rozpoczeli-wakacje-zdjecia

Uczniowie rozpoczęli wakacje (zdjęcia)

Ostatni dzwonek już za nami. Ponad 9,5 tysiąca uczniów suwalskich szkół zakończyło dziś rok szkolny. Przed nimi ponad dwa miesiące wakacji.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


samochod-zapalil-sie-w-trakcie-jazdy-zdjeci

Samochód zapalił się w trakcie jazdy (zdjęcia)

Około godziny 19:30 na ulicy Franciszkańskiej doszło do pożaru samochodu. Ogień pojawił się w komorze silnika. Przed przybyciem strażaków kierowca próbował go ugasić.