Lider partii Razem spotkał się z suwalczanami (zdjęcia)

Lider partii Razem Adrian Zandberg spotkał się dziś z suwalczanami. Likwidacja umów śmieciowych, wprowadzenie sprawiedliwych podatków i usprawnienie usług publicznych to niektóre z haseł jakie przedstawił.

Adrian Zandberg , lider partii Razem spotkał się dziś z sympatykami partii Razem w Domu Nauczyciela. Na początku swojego wystąpienia zaznaczył jak ważny jest transport publiczny. Uważa on, że powinien być finansowany z budżetu państwa. Adrian Zandberg poruszył również problem mniejszych miejscowości, w których likwidowana jest poczta, szkoła czy też ośrodek zdrowia. Mieszkańcy w takiej sytuacji zmuszeni są dojeżdżać do pobliskich miast. Przeważnie jest tak, że nie mają czym ponieważ ze względów finansowych nie kursuje do nich żaden autobus.

Partia Razem chce również, żeby biedni płacili niższe podatki, a bogatsi wyższe niż obecnie. Stawiają na odbudowę przemysłu w oparciu o technologie pochodzące z polskich uczelni. 

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wybijali-szyby-w-lokalach-i-probowali-sie-wlamac-policja-zatrzymala-trzech-nastolatkow

Wybijali szyby w lokalach i próbowali się włamać. Policja...

18-latka oraz dwóch 19-latków, którzy próbowali włamać się do trzech lokali handlowych na terenie Suwałk, zatrzymali policjanci. Nastolatkowie decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie oraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.