Lider partii Razem spotkał się z suwalczanami (zdjęcia)

Lider partii Razem Adrian Zandberg spotkał się dziś z suwalczanami. Likwidacja umów śmieciowych, wprowadzenie sprawiedliwych podatków i usprawnienie usług publicznych to niektóre z haseł jakie przedstawił.

Adrian Zandberg , lider partii Razem spotkał się dziś z sympatykami partii Razem w Domu Nauczyciela. Na początku swojego wystąpienia zaznaczył jak ważny jest transport publiczny. Uważa on, że powinien być finansowany z budżetu państwa. Adrian Zandberg poruszył również problem mniejszych miejscowości, w których likwidowana jest poczta, szkoła czy też ośrodek zdrowia. Mieszkańcy w takiej sytuacji zmuszeni są dojeżdżać do pobliskich miast. Przeważnie jest tak, że nie mają czym ponieważ ze względów finansowych nie kursuje do nich żaden autobus.

Partia Razem chce również, żeby biedni płacili niższe podatki, a bogatsi wyższe niż obecnie. Stawiają na odbudowę przemysłu w oparciu o technologie pochodzące z polskich uczelni. 

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

partia razem w suwałkach

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


nie-ustapil-pierwszenstwa-i-wjechal-w-rowerzyste

Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w rowerzystę

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulic Bakałarzewskiej i Zarzecze. Kierujący oplem skręcając w lewo, wjechał w prawidłowo jadącego rowerzystę.