Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał pokaz w Suwałkach (zdjęcia)

Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał w naszym mieście pokaz swoich możliwości. Wyjątkowe show połączone z prezentacją najnowszych trendów we fryzjerstwie przyciągnęło setki osób.

W niedzielę w Parku Naukowo-Technologicznym odbyło największe wydarzenie fryzjerskie w naszym regionie – International Babyliss Pro Show. Gwiazdą pokazu był wybitny fryzjer Igor Kim. Zaprezentował on zebranym gościom najnowsze światowe trendy wprost z targów z Bolonii. .

- Podczas pokazu można było zasięgnąć ciekawych inspiracji oraz technik, które prezentował Kim. Zawsze to jakaś nowa wiedza – powiedziała jedna z uczestniczek.

Igor Kim jest prawdziwym pasjonatem fryzjerstwa. Od ponad 15 lat związany jest z marką Babyliss Pro, dla której tworzy niepowtarzalne kolekcje, ale głównie doradza oraz wyznacza kierunki rozwoju marki, aby jak najlepiej służyła fryzjerom w codziennej pracy. Igor Kim jest również dyrektorem artystycznym jednego z największych wydarzeń modowych w Rosji.

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

 

babylisspro1

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

fot.: BaBylissPRO

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwlki-potracenie-rowerzystki-na-warynskiego-10-latka-trafila-do-szpitala

Potrącenie rowerzystki na Waryńskiego. 10-latka trafiła do...

10-letnia rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Waryńskiego. Dziewczynka wjechała z chodnika na przejście wprost pod jadącego volkswagena. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.