Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał pokaz w Suwałkach (zdjęcia)

Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał w naszym mieście pokaz swoich możliwości. Wyjątkowe show połączone z prezentacją najnowszych trendów we fryzjerstwie przyciągnęło setki osób.

W niedzielę w Parku Naukowo-Technologicznym odbyło największe wydarzenie fryzjerskie w naszym regionie – International Babyliss Pro Show. Gwiazdą pokazu był wybitny fryzjer Igor Kim. Zaprezentował on zebranym gościom najnowsze światowe trendy wprost z targów z Bolonii. .

- Podczas pokazu można było zasięgnąć ciekawych inspiracji oraz technik, które prezentował Kim. Zawsze to jakaś nowa wiedza – powiedziała jedna z uczestniczek.

Igor Kim jest prawdziwym pasjonatem fryzjerstwa. Od ponad 15 lat związany jest z marką Babyliss Pro, dla której tworzy niepowtarzalne kolekcje, ale głównie doradza oraz wyznacza kierunki rozwoju marki, aby jak najlepiej służyła fryzjerom w codziennej pracy. Igor Kim jest również dyrektorem artystycznym jednego z największych wydarzeń modowych w Rosji.

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

 

babylisspro1

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

fot.: BaBylissPRO

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


suwalki-wybijali-szyby-w-lokalach-i-probowali-sie-wlamac-policja-zatrzymala-trzech-nastolatkow

Wybijali szyby w lokalach i próbowali się włamać. Policja...

18-latka oraz dwóch 19-latków, którzy próbowali włamać się do trzech lokali handlowych na terenie Suwałk, zatrzymali policjanci. Nastolatkowie decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie oraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem.