Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał pokaz w Suwałkach (zdjęcia)

Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał w naszym mieście pokaz swoich możliwości. Wyjątkowe show połączone z prezentacją najnowszych trendów we fryzjerstwie przyciągnęło setki osób.

W niedzielę w Parku Naukowo-Technologicznym odbyło największe wydarzenie fryzjerskie w naszym regionie – International Babyliss Pro Show. Gwiazdą pokazu był wybitny fryzjer Igor Kim. Zaprezentował on zebranym gościom najnowsze światowe trendy wprost z targów z Bolonii. .

- Podczas pokazu można było zasięgnąć ciekawych inspiracji oraz technik, które prezentował Kim. Zawsze to jakaś nowa wiedza – powiedziała jedna z uczestniczek.

Igor Kim jest prawdziwym pasjonatem fryzjerstwa. Od ponad 15 lat związany jest z marką Babyliss Pro, dla której tworzy niepowtarzalne kolekcje, ale głównie doradza oraz wyznacza kierunki rozwoju marki, aby jak najlepiej służyła fryzjerom w codziennej pracy. Igor Kim jest również dyrektorem artystycznym jednego z największych wydarzeń modowych w Rosji.

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

 

babylisspro1

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

fot.: BaBylissPRO

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


zatrzymani-z-53-gramami-marihuany-pies-wywachal-sloik-z-suszem

Zatrzymani z 53 gramami marihuany. Pies wywąchał słoik z...

Ponad 53 gramy marihuany znaleźli suwalscy policjanci w samochodzie, którym jechało kilku mężczyzn z gminy Filipów. Dwie torebki suszu miał w kieszeni 18-latek, a w bagażniku pies służbowy wskazał słoik z kolejnymi 24 saszetkami.