Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał pokaz w Suwałkach (zdjęcia)

Światowej sławy fryzjer Igor Kim dał w naszym mieście pokaz swoich możliwości. Wyjątkowe show połączone z prezentacją najnowszych trendów we fryzjerstwie przyciągnęło setki osób.

W niedzielę w Parku Naukowo-Technologicznym odbyło największe wydarzenie fryzjerskie w naszym regionie – International Babyliss Pro Show. Gwiazdą pokazu był wybitny fryzjer Igor Kim. Zaprezentował on zebranym gościom najnowsze światowe trendy wprost z targów z Bolonii. .

- Podczas pokazu można było zasięgnąć ciekawych inspiracji oraz technik, które prezentował Kim. Zawsze to jakaś nowa wiedza – powiedziała jedna z uczestniczek.

Igor Kim jest prawdziwym pasjonatem fryzjerstwa. Od ponad 15 lat związany jest z marką Babyliss Pro, dla której tworzy niepowtarzalne kolekcje, ale głównie doradza oraz wyznacza kierunki rozwoju marki, aby jak najlepiej służyła fryzjerom w codziennej pracy. Igor Kim jest również dyrektorem artystycznym jednego z największych wydarzeń modowych w Rosji.

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

 

babylisspro1

 

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

babylisspro1

fot.: BaBylissPRO

Wiadomości


nowe-place-zabaw-przy-suwalskich-przedszkolach-wydano-pol-miliona-euro

Nowe place zabaw przy suwalskich przedszkolach. Wydano pół...

Zakończyła się inwestycja dzięki, której przy dziewięciu suwalskich przedszkolach powstały nowoczesne place zabaw. Wszystko za sprawą projektu unijnego za pół miliona euro.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


policyjna-akcja-tunel-skontrolowano-118-pojazdow-zdjecia

Policyjna akcja "Tunel". Skontrolowano 118...

Skontrolowanych 118 samochodów, zatrzymany kierowca pod wpływem alkoholu, to tylko część z rezultatów działań pod nazwą „TUNEL”. Była to kolejna już wspólna akcja suwalskiej Policji oraz funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej i Straży Granicznej.