perspektywa (uslugi ksiegowe)

W strugach deszczu suwalczanie obchodzili Święto Konstytucji 3 Maja (zdjęcia)

Święto Konstytucji 3 Maja Suwałki

Dziś przypada 225. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jak co roku suwalczanie zgromadzili się na wspólnej Mszy świętej w konkatedrze pw. św. Aleksandra, a następnie pod Dębem Wolności, gdzie samorządowcy, posłowie, delegacje związków i organizacji kombatanckich, służby mundurowe, harcerze i młodzież szkolna złożyli kwiaty.

Po oficjalnych uroczystościach odbył się koncert Miejskiej Orkiestry Dętej oraz koncert „Witaj maj, trzeci maj!” litewskiego Zespołu Pieśni i Tańca  „Ejszyszczanie” z Ejszyszek.

 

 

 

Wiadomości


nowe-place-zabaw-przy-suwalskich-przedszkolach-wydano-pol-miliona-euro

Nowe place zabaw przy suwalskich przedszkolach. Wydano pół...

Zakończyła się inwestycja dzięki, której przy dziewięciu suwalskich przedszkolach powstały nowoczesne place zabaw. Wszystko za sprawą projektu unijnego za pół miliona euro.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale


policyjna-akcja-tunel-skontrolowano-118-pojazdow-zdjecia

Policyjna akcja "Tunel". Skontrolowano 118...

Skontrolowanych 118 samochodów, zatrzymany kierowca pod wpływem alkoholu, to tylko część z rezultatów działań pod nazwą „TUNEL”. Była to kolejna już wspólna akcja suwalskiej Policji oraz funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej i Straży Granicznej.