WARSZTATY WOKALNE Soulwałki Gospel Workshop

Tylko do 30 kwietnia trwają zapisy na WARSZTATY WOKALNE towarzyszące trzeciej edycji Soulwałki Gospel Workshop - Mark Beswick „Praise & Worship” 12-14 maja 2017 r.

Do udziału zapraszamy wszystkich pasjonatów muzyki. Nie jest wymagana umiejętność czytania nut! Wystarczy miłość do śpiewania i radość, jaką daje żywiołowa muzyka gospel. Warsztaty poprowadzą znamienici artyści: Mark Beswick - utalentowany kompozytor, wokalista i ceniony producent muzyczny z Wielkiej Brytanii oraz USA oraz Phillip Carter - międzynarodowej sławy muzyk, wokalista, producent, autor tekstów i instruktor warsztatów gospel ze Stanów Zjednoczonych. Warsztaty są adresowane do młodzieży od 13 lat oraz dorosłych pasjonatów amatorów, jak i profesjonalistów. Ukoronowaniem trzydniowych spotkań będzie koncert galowy z udziałem znamienitych muzyków światowej klasy, chóru Sounds of Victory z USA, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej oraz zespołu Holy Noiz, pod dyrekcją muzyczną Szymona Markiewicza.

III SOULWAŁKI GOSPEL WORKSHOP Marc Beswick Praise& Worship to projekt muzyczny obejmujący trzydniowe spotkanie warsztatowe oraz dwa koncerty główne. Festiwal zainauguruje, w piątek 12 maja koncert „ Noc Uwielbienia” w wykonaniu amerykańskiego chóru gospel Sounds of Victory z Waszyngtonu DC (USA), pod dyrekcją Phillipa Cartera, gościa specjalnego wydarzenia. Podsumowaniem tegorocznej edycji będzie Koncert Galowy z udziałem znamienitych gości Marka Beswicka, Phillipa Cartera i jego chóru, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, zespołu Holy Noiz oraz uczestników warsztatów. Uatrakcyjnieniem koncertu galowego będzie prezentacja multimedialna prac suwalskich artystów fotografików „Człowiek & Sacrum”.

Zaproszenie znamienitych artystów i organizacja wydarzenia z takim rozmachem jest możliwa dzięki wsparciu i życzliwości sponsorów i partnerów: Fabrykom Mebli FORTE, Oil Transfer Development STACJA PALIW, firmom: STOLLAR Systemy Okienne, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych KRUSZBET, Bank Spółdzielczy w Suwałkach i Hotel LOFT 1898.

Wiadomości


dostali-8-000-zlotych-za-prace-dyplomowe

Dostali 8.000 złotych za prace dyplomowe

Dziś odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Suwałkami. W sumie na nagrody suwalski ratusz przeznaczył 8000 złotych.

Sport


slepsk-suwalki-wiceliderem-i-ligi

Ślepsk Suwałki wiceliderem I ligi

Siatkarze Ślepska Suwałki zajęli drugie miejsce w I Lidze Męskiej Piłki Siatkowej. To największy sukces w historii męskiej siatkówki zarówno w Suwałkach, jak i w województwie podlaskim.

Na sygnale


suwalki-kolizja-przy-plazie-33-latek-nie-ustapil-pierwszenstwa

Kolizja przy Plazie. 33-latek nie ustąpił...

Zderzeniem pojazdów zakończyło się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Dwernickiego i Noniewicza. 33-latek, który spowodował kolizję, został ukarany mandatem karnym.