21-latek kopał w zaparkowany samochód. Został złapany przez policjantów

uszkodził samochód północ suwałki

21-latka podejrzanego o uszkodzenie zaparkowanego opla zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Właściciel pojazdu oszacował straty na 700 złotych.

W minioną sobotę tuż przed godziną 4:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu pod jednym z bloków na osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia auta dokonał młody mężczyzna, który kopał w drzwi pojazdu i lusterka, a następnie uciekł – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

Chwilę później policjanci podczas patrolowania pobliskiego rejonu zauważyli chowającego się za blok mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 21-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. W niedzielę usłyszał zarzut do którego się przyznał.

Teraz 21-letni mieszkaniec Suwałk za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale