21-latek kopał w zaparkowany samochód. Został złapany przez policjantów

uszkodził samochód północ suwałki

21-latka podejrzanego o uszkodzenie zaparkowanego opla zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Właściciel pojazdu oszacował straty na 700 złotych.

W minioną sobotę tuż przed godziną 4:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu pod jednym z bloków na osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia auta dokonał młody mężczyzna, który kopał w drzwi pojazdu i lusterka, a następnie uciekł – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

Chwilę później policjanci podczas patrolowania pobliskiego rejonu zauważyli chowającego się za blok mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 21-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. W niedzielę usłyszał zarzut do którego się przyznał.

Teraz 21-letni mieszkaniec Suwałk za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale