21-latek kopał w zaparkowany samochód. Został złapany przez policjantów

uszkodził samochód północ suwałki

21-latka podejrzanego o uszkodzenie zaparkowanego opla zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Właściciel pojazdu oszacował straty na 700 złotych.

W minioną sobotę tuż przed godziną 4:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu pod jednym z bloków na osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia auta dokonał młody mężczyzna, który kopał w drzwi pojazdu i lusterka, a następnie uciekł – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

Chwilę później policjanci podczas patrolowania pobliskiego rejonu zauważyli chowającego się za blok mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 21-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. W niedzielę usłyszał zarzut do którego się przyznał.

Teraz 21-letni mieszkaniec Suwałk za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale