21-latek kopał w zaparkowany samochód. Został złapany przez policjantów

uszkodził samochód północ suwałki

21-latka podejrzanego o uszkodzenie zaparkowanego opla zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Właściciel pojazdu oszacował straty na 700 złotych.

W minioną sobotę tuż przed godziną 4:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu pod jednym z bloków na osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia auta dokonał młody mężczyzna, który kopał w drzwi pojazdu i lusterka, a następnie uciekł – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

Chwilę później policjanci podczas patrolowania pobliskiego rejonu zauważyli chowającego się za blok mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 21-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. W niedzielę usłyszał zarzut do którego się przyznał.

Teraz 21-letni mieszkaniec Suwałk za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale