Ukradł markowe ubrania i alkohol. Teraz 18-latek odpowie przed sądem

kradł ubrania i alkohol

Suwalscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o kradzież markowych ubrań i alkoholu. Sprawca usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W piątek około godziny 14.00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie z jednego ze sklepów na terenie miasta o kradzieży markowych ubrań o wartości blisko 600 złotych. Z relacji zawiadamiającego wynikało, że przestępstwa mógł dokonać młody mężczyzna, który niedawno chodził po sklepie i mierzył ubrania.

– Policjanci w pierwszej kolejności obejrzeli nagranie z monitoringu. Od razu zauważyli na nim 18-latka, którego znali z wcześniejszej działalności przestępczej. Informację o zdarzeniu oraz dane i rysopis sprawcy przekazano wszystkim patrolom w mieście – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

– Kilka godzin później młody mężczyzna został zatrzymany na osiedlu Północ. Noc spędził w policyjnym areszcie. W międzyczasie okazało się, że na przełomie marca i kwietnia 18- latek ukradł kilka butelek markowego alkoholu w sklepach na terenie Suwałk, łącznej wartości blisko 600 zł – dodała Eliza Sawko.

W sobotę mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale