Potrącenie pieszej na ul.Noniewicza. Kobieta trafiła do szpitala

wypadek noniewicza suwałki

Nie zachowanie należytej ostrożności kierowcy volkswagena zakończyło się potrąceniem pieszej przechodzącej przez przejście na ulicy Noniewicza. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 10:05. Kierowca volkswagena jechał ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego i na wysokości Domu Handlowego Wigry potrącił przechodzącą przez przejście kobietę – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

– Ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że kierowca nie zachował należytej ostrożności – dodała Eliza Sawko.

W wyniku wypadku kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Badanie trzeźwości kierowcy volkswagena wskazało, iż kierowca był trzeźwy. Teraz suwalscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale