Potrącenie pieszej na ul.Noniewicza. Kobieta trafiła do szpitala

wypadek noniewicza suwałki

Nie zachowanie należytej ostrożności kierowcy volkswagena zakończyło się potrąceniem pieszej przechodzącej przez przejście na ulicy Noniewicza. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 10:05. Kierowca volkswagena jechał ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego i na wysokości Domu Handlowego Wigry potrącił przechodzącą przez przejście kobietę – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

– Ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że kierowca nie zachował należytej ostrożności – dodała Eliza Sawko.

W wyniku wypadku kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Badanie trzeźwości kierowcy volkswagena wskazało, iż kierowca był trzeźwy. Teraz suwalscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale