Potrącenie pieszej na ul.Noniewicza. Kobieta trafiła do szpitala

wypadek noniewicza suwałki

Nie zachowanie należytej ostrożności kierowcy volkswagena zakończyło się potrąceniem pieszej przechodzącej przez przejście na ulicy Noniewicza. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 10:05. Kierowca volkswagena jechał ulicą Noniewicza w kierunku Dwernickiego i na wysokości Domu Handlowego Wigry potrącił przechodzącą przez przejście kobietę – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

– Ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że kierowca nie zachował należytej ostrożności – dodała Eliza Sawko.

W wyniku wypadku kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Badanie trzeźwości kierowcy volkswagena wskazało, iż kierowca był trzeźwy. Teraz suwalscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale