25-latka uderzyła w samochód, później potrąciła pieszego i uciekła

Kierująca hondą 25-latka uderzyła w zaparkowanego volkswagena, później potrąciła przechodzącego pieszego i uciekła z miejsca zdarzenia. Okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania.

W piątek około godziny 11:30 w miejscowości Becejły gmina Szypliszki doszło zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym jadąc z Szypliszk w kierunku Rutki Tartak z nieznanych przyczyn zjechała do prawego pobocza drogi i uderzyła w zaparkowanego volkswagena. Następnie poruszając się dalej potrąciła przechodzącego pieszego i odjechała.

Policjanci wykonując wiele czynności ustalili i dotarli do kierującej hondą, którą okazała się 25-letnia kobieta. Jak tłumaczyła policjantom odjechała z miejsca zdarzenia ze strachu, bo nie posiada uprawnień do kierowania. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale