25-latka uderzyła w samochód, później potrąciła pieszego i uciekła

Kierująca hondą 25-latka uderzyła w zaparkowanego volkswagena, później potrąciła przechodzącego pieszego i uciekła z miejsca zdarzenia. Okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania.

W piątek około godziny 11:30 w miejscowości Becejły gmina Szypliszki doszło zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym jadąc z Szypliszk w kierunku Rutki Tartak z nieznanych przyczyn zjechała do prawego pobocza drogi i uderzyła w zaparkowanego volkswagena. Następnie poruszając się dalej potrąciła przechodzącego pieszego i odjechała.

Policjanci wykonując wiele czynności ustalili i dotarli do kierującej hondą, którą okazała się 25-letnia kobieta. Jak tłumaczyła policjantom odjechała z miejsca zdarzenia ze strachu, bo nie posiada uprawnień do kierowania. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale