Demolował windę. Pobudzonego 22-latka zatrzymała policja

demolował windę suwałki

22-latka, który dewastował windę w jednym z bloków na osiedlu Północ, zatrzymali suwalscy policjancji. Teraz mężczyzna za zniszczenie mienia odpowie przed sądem.

Minionej w nocy tuż przed godziną 1:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że ktoś dewastuje windę w jednym z bloków na osiedlu Północ.

- Przybyli na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze od razu usłyszeli i zobaczyli mężczyznę, który kopał w drzwi windy oraz szarpał za okablowanie, znajdujące się na ścianach. Ponadto krzyczał, używając różnych wulgaryzmów. Mężczyzna był pobudzony i nie reagował na polecenia funkcjonariuszy - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

Zatrzymanym okazał się 22-letni mieszkaniec Suwałk. Była od niego wyraźnie wyczuwalna silna woń alkoholu, ale nie wyraził zgody na badanie stanu trzeźwości. Wartość strat oszacowano wstępnie na 1200 złotych. Teraz mężczyzna za zniszczenie mienia odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale