Demolował windę. Pobudzonego 22-latka zatrzymała policja

demolował windę suwałki

22-latka, który dewastował windę w jednym z bloków na osiedlu Północ, zatrzymali suwalscy policjancji. Teraz mężczyzna za zniszczenie mienia odpowie przed sądem.

Minionej w nocy tuż przed godziną 1:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że ktoś dewastuje windę w jednym z bloków na osiedlu Północ.

- Przybyli na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze od razu usłyszeli i zobaczyli mężczyznę, który kopał w drzwi windy oraz szarpał za okablowanie, znajdujące się na ścianach. Ponadto krzyczał, używając różnych wulgaryzmów. Mężczyzna był pobudzony i nie reagował na polecenia funkcjonariuszy - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

Zatrzymanym okazał się 22-letni mieszkaniec Suwałk. Była od niego wyraźnie wyczuwalna silna woń alkoholu, ale nie wyraził zgody na badanie stanu trzeźwości. Wartość strat oszacowano wstępnie na 1200 złotych. Teraz mężczyzna za zniszczenie mienia odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale