45-latek chciał wyłudzić kredyt. Został zatrzymany na gorącym uczynku

wyłudzał kredyt suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 45-latka usiłującego wyłudzić kredyt. Mężczyzna na podstawie sfałszowanych dokumentów o zarobkach i zatrudnieniu chciał uzyskać kredyt w wysokości 2 tysiące złotych. Został zatrzymany i przyznał się do winy. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj suwalscy policjanci uzyskali informację, że w jednym z punktów kredytowych może dojść do wyłudzenia kredytu. Z wiedzy, którą posiadali mundurowi wynikało, że mężczyzna ubiegając się o przyznanie kredytu, złożył sfałszowane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

- W chwili, gdy wymieniony zgłosił się, aby podpisać umowę kredytową, został zatrzymany - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji. - Okazało się, że w ręce policjantów wpadł 45-latek bez stałego miejsca zameldowania, który chciał wyłudzić 2 tysiące złotych kredytu - dodała Eliza Sawko.

Zaskoczony nieoczekiwanym obrotem sprawy mężczyzna, został wraz z zabezpieczonymi dokumentami przewieziony do suwalskiej komendy. W efekcie dalszych czynności dzisiaj usłyszy zarzut usiłowania oszustwa. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale