45-latek chciał wyłudzić kredyt. Został zatrzymany na gorącym uczynku

wyłudzał kredyt suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 45-latka usiłującego wyłudzić kredyt. Mężczyzna na podstawie sfałszowanych dokumentów o zarobkach i zatrudnieniu chciał uzyskać kredyt w wysokości 2 tysiące złotych. Został zatrzymany i przyznał się do winy. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj suwalscy policjanci uzyskali informację, że w jednym z punktów kredytowych może dojść do wyłudzenia kredytu. Z wiedzy, którą posiadali mundurowi wynikało, że mężczyzna ubiegając się o przyznanie kredytu, złożył sfałszowane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

- W chwili, gdy wymieniony zgłosił się, aby podpisać umowę kredytową, został zatrzymany - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji. - Okazało się, że w ręce policjantów wpadł 45-latek bez stałego miejsca zameldowania, który chciał wyłudzić 2 tysiące złotych kredytu - dodała Eliza Sawko.

Zaskoczony nieoczekiwanym obrotem sprawy mężczyzna, został wraz z zabezpieczonymi dokumentami przewieziony do suwalskiej komendy. W efekcie dalszych czynności dzisiaj usłyszy zarzut usiłowania oszustwa. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale