45-latek chciał wyłudzić kredyt. Został zatrzymany na gorącym uczynku

wyłudzał kredyt suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 45-latka usiłującego wyłudzić kredyt. Mężczyzna na podstawie sfałszowanych dokumentów o zarobkach i zatrudnieniu chciał uzyskać kredyt w wysokości 2 tysiące złotych. Został zatrzymany i przyznał się do winy. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj suwalscy policjanci uzyskali informację, że w jednym z punktów kredytowych może dojść do wyłudzenia kredytu. Z wiedzy, którą posiadali mundurowi wynikało, że mężczyzna ubiegając się o przyznanie kredytu, złożył sfałszowane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

- W chwili, gdy wymieniony zgłosił się, aby podpisać umowę kredytową, został zatrzymany - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji. - Okazało się, że w ręce policjantów wpadł 45-latek bez stałego miejsca zameldowania, który chciał wyłudzić 2 tysiące złotych kredytu - dodała Eliza Sawko.

Zaskoczony nieoczekiwanym obrotem sprawy mężczyzna, został wraz z zabezpieczonymi dokumentami przewieziony do suwalskiej komendy. W efekcie dalszych czynności dzisiaj usłyszy zarzut usiłowania oszustwa. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale