Rozbój na osiedlu Północ. Pobił, skopał i ukradł zegarek

25-latka podejrzewanego o rozbój na osiedlu Północ zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna prawdopodobnie najpierw bił i kopał pokrzywdzonego, a potem zabrał jego zegarek. Podejrzany usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz zajmie się nim sąd.

Do rozboju doszło w nocy z soboty na niedzielę na osiedlu Północ. Do 28-latka podszedł nieznajomy mężczyzna i zaczął go bić i kopać, a potem zerwał z jego ręki warty 100 złotych zegarek i uciekł.

- Interweniujący na miejscu funkcjonariusze z wydziału patrolowo - interwencyjnego od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Znając rysopis napastnika mundurowi już po chwili, na sąsiedniej ulicy, zatrzymali odpowiadającego opisowi młodego mężczyznę - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

25-letni suwalczanin noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut rozboju, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale