Rozbój na osiedlu Północ. Pobił, skopał i ukradł zegarek

25-latka podejrzewanego o rozbój na osiedlu Północ zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna prawdopodobnie najpierw bił i kopał pokrzywdzonego, a potem zabrał jego zegarek. Podejrzany usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz zajmie się nim sąd.

Do rozboju doszło w nocy z soboty na niedzielę na osiedlu Północ. Do 28-latka podszedł nieznajomy mężczyzna i zaczął go bić i kopać, a potem zerwał z jego ręki warty 100 złotych zegarek i uciekł.

- Interweniujący na miejscu funkcjonariusze z wydziału patrolowo - interwencyjnego od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Znając rysopis napastnika mundurowi już po chwili, na sąsiedniej ulicy, zatrzymali odpowiadającego opisowi młodego mężczyznę - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

25-letni suwalczanin noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut rozboju, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale