Dwóch mężczyzn zatrzymało pijanego kierowcę. 62-latek miał 2,3 promila

pijany 62-latek suwałki

Dwóch mężczyzn udaremniło dalszą jazdę nietrzeźwemu, kierującemu mitsubishi. Odebrali mu kluczyki od samochodu i zadzwonili na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 62-latka, który miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godzinie 14.00 do oficera dyżurnego suwalskiej policji zadzwonił mężczyzna informując, że na ulicy Grabowej samochodem osobowym kieruje najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna.

- Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Zastali tam dwóch mężczyzn, którzy widzieli jak kierujący mitsubishi usiłuje wyhamować i wjeżdża na chodnik. Podbiegli do niego myśląc, że zasłabł. Wyczuli od kierującego silną woń alkoholu. Świadkowie odebrali mu kluczyki, aby udaremnić dalszą jazdę i zawiadomili policję – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 62-latek będzie tłumaczyć się przed sądem. 

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale