Dwóch mężczyzn zatrzymało pijanego kierowcę. 62-latek miał 2,3 promila

pijany 62-latek suwałki

Dwóch mężczyzn udaremniło dalszą jazdę nietrzeźwemu, kierującemu mitsubishi. Odebrali mu kluczyki od samochodu i zadzwonili na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 62-latka, który miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godzinie 14.00 do oficera dyżurnego suwalskiej policji zadzwonił mężczyzna informując, że na ulicy Grabowej samochodem osobowym kieruje najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna.

- Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Zastali tam dwóch mężczyzn, którzy widzieli jak kierujący mitsubishi usiłuje wyhamować i wjeżdża na chodnik. Podbiegli do niego myśląc, że zasłabł. Wyczuli od kierującego silną woń alkoholu. Świadkowie odebrali mu kluczyki, aby udaremnić dalszą jazdę i zawiadomili policję – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 62-latek będzie tłumaczyć się przed sądem. 

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale