Dwóch mężczyzn zatrzymało pijanego kierowcę. 62-latek miał 2,3 promila

pijany 62-latek suwałki

Dwóch mężczyzn udaremniło dalszą jazdę nietrzeźwemu, kierującemu mitsubishi. Odebrali mu kluczyki od samochodu i zadzwonili na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 62-latka, który miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godzinie 14.00 do oficera dyżurnego suwalskiej policji zadzwonił mężczyzna informując, że na ulicy Grabowej samochodem osobowym kieruje najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna.

- Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Zastali tam dwóch mężczyzn, którzy widzieli jak kierujący mitsubishi usiłuje wyhamować i wjeżdża na chodnik. Podbiegli do niego myśląc, że zasłabł. Wyczuli od kierującego silną woń alkoholu. Świadkowie odebrali mu kluczyki, aby udaremnić dalszą jazdę i zawiadomili policję – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 62-latek będzie tłumaczyć się przed sądem. 

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale