Dwóch mężczyzn zatrzymało pijanego kierowcę. 62-latek miał 2,3 promila

pijany 62-latek suwałki

Dwóch mężczyzn udaremniło dalszą jazdę nietrzeźwemu, kierującemu mitsubishi. Odebrali mu kluczyki od samochodu i zadzwonili na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 62-latka, który miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godzinie 14.00 do oficera dyżurnego suwalskiej policji zadzwonił mężczyzna informując, że na ulicy Grabowej samochodem osobowym kieruje najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna.

- Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Zastali tam dwóch mężczyzn, którzy widzieli jak kierujący mitsubishi usiłuje wyhamować i wjeżdża na chodnik. Podbiegli do niego myśląc, że zasłabł. Wyczuli od kierującego silną woń alkoholu. Świadkowie odebrali mu kluczyki, aby udaremnić dalszą jazdę i zawiadomili policję – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 62-latek będzie tłumaczyć się przed sądem. 

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale