Potrącił przechodzącą przez przejście 46-latkę i uciekł

potrącił i uciekł suwałki

Nie udzielił pomocy kobiecie, którą potrącił. Mowa tu o kierującym oplem, który na oznakowanym przejściu dla pieszych najechał na 46-latkę i uciekł.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 20:30 na skrzyżowaniu ulic Zarzecze i 24 Sierpnia. – Policjanci wstępnie ustalili, że nieznany kierujący oplem, jadąc ulicą Zarzecze na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się pieszej, potrącił ją, a następnie nie udzielając pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

46-letnia piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności oraz sprawcę wypadku ustalają suwalscy policjanci. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale