Potrącił przechodzącą przez przejście 46-latkę i uciekł

potrącił i uciekł suwałki

Nie udzielił pomocy kobiecie, którą potrącił. Mowa tu o kierującym oplem, który na oznakowanym przejściu dla pieszych najechał na 46-latkę i uciekł.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 20:30 na skrzyżowaniu ulic Zarzecze i 24 Sierpnia. – Policjanci wstępnie ustalili, że nieznany kierujący oplem, jadąc ulicą Zarzecze na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się pieszej, potrącił ją, a następnie nie udzielając pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

46-letnia piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności oraz sprawcę wypadku ustalają suwalscy policjanci. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale