Potrącił przechodzącą przez przejście 46-latkę i uciekł

potrącił i uciekł suwałki

Nie udzielił pomocy kobiecie, którą potrącił. Mowa tu o kierującym oplem, który na oznakowanym przejściu dla pieszych najechał na 46-latkę i uciekł.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 20:30 na skrzyżowaniu ulic Zarzecze i 24 Sierpnia. – Policjanci wstępnie ustalili, że nieznany kierujący oplem, jadąc ulicą Zarzecze na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się pieszej, potrącił ją, a następnie nie udzielając pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

46-letnia piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności oraz sprawcę wypadku ustalają suwalscy policjanci. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale