Paralotniarz postawił na nogi służby ratunkowe (zdjęcia)

paralotniarz krzywólka ogrodowa suwałki wypadek

W piątek wieczorem suwalscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że spadł paralotniarz, który latał nad polami przy ulicy Ogrodowej podczas juwenaliów. Jak się okazało wylądował on w okolicy starej żwirowni w Krzywólce.

Wezwanie o upadku paralotniarza suwalscy strażacy otrzymali w piątek około godziny 21:30. Ze zgłoszenia wynikało, iż mężczyzna prawdopodobnie spadł w okolicy ulicy Ogrodowej. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, załoga pogotowia ratunkowego oraz policja.

Po poszukiwaniach okolicznych pól i lasu nie znaleziono paralotniarza. Okazało się, że mężczyzna nie spadł lecz wylądował w okolicy starej żwirowni w Krzywólce. 

paralotniarz krzywolka suwalki5

 paralotniarz krzywolka suwalki

paralotniarz krzywolka ogrodowa juwenalia suwalki

paralotniarz krzywolka ogrodowa juwenalia suwalki

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale