Paralotniarz postawił na nogi służby ratunkowe (zdjęcia)

paralotniarz krzywólka ogrodowa suwałki wypadek

W piątek wieczorem suwalscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że spadł paralotniarz, który latał nad polami przy ulicy Ogrodowej podczas juwenaliów. Jak się okazało wylądował on w okolicy starej żwirowni w Krzywólce.

Wezwanie o upadku paralotniarza suwalscy strażacy otrzymali w piątek około godziny 21:30. Ze zgłoszenia wynikało, iż mężczyzna prawdopodobnie spadł w okolicy ulicy Ogrodowej. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, załoga pogotowia ratunkowego oraz policja.

Po poszukiwaniach okolicznych pól i lasu nie znaleziono paralotniarza. Okazało się, że mężczyzna nie spadł lecz wylądował w okolicy starej żwirowni w Krzywólce. 

paralotniarz krzywolka suwalki5

 paralotniarz krzywolka suwalki

paralotniarz krzywolka ogrodowa juwenalia suwalki

paralotniarz krzywolka ogrodowa juwenalia suwalki

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale