Kradli kable w centrum miasta. Wpadli przez monitoring

kradli kable w centrum Suwałk

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież przewodów. 48 i 51-latek wpadli na gorącym uczynku, gdy kradli kable z jednej z posesji. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za które odpowiedzą teraz przed sądem.

- W miniony czwartek w nocy dzięki monitoringowi miejskiemu zauważono dwóch mężczyzn, którzy kradli kable. Suwalscy policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku kradzieży wartych ponad 600 złotych przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych z jednej z posesji w centrum miasta - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Ponadto mundurowi odzyskali i przekazali właścicielowi utracone kable. Okazało się, że 48 i 51-latek są już dobrze znani funkcjonariuszom ze swojej wcześniejszej „działalności”. W piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.  

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale