KEYS

Kradli kable w centrum miasta. Wpadli przez monitoring

kradli kable w centrum Suwałk

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież przewodów. 48 i 51-latek wpadli na gorącym uczynku, gdy kradli kable z jednej z posesji. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za które odpowiedzą teraz przed sądem.

- W miniony czwartek w nocy dzięki monitoringowi miejskiemu zauważono dwóch mężczyzn, którzy kradli kable. Suwalscy policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku kradzieży wartych ponad 600 złotych przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych z jednej z posesji w centrum miasta - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Ponadto mundurowi odzyskali i przekazali właścicielowi utracone kable. Okazało się, że 48 i 51-latek są już dobrze znani funkcjonariuszom ze swojej wcześniejszej „działalności”. W piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.  

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale