Kradli kable w centrum miasta. Wpadli przez monitoring

kradli kable w centrum Suwałk

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież przewodów. 48 i 51-latek wpadli na gorącym uczynku, gdy kradli kable z jednej z posesji. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za które odpowiedzą teraz przed sądem.

- W miniony czwartek w nocy dzięki monitoringowi miejskiemu zauważono dwóch mężczyzn, którzy kradli kable. Suwalscy policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Tam zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku kradzieży wartych ponad 600 złotych przewodów elektrycznych i telekomunikacyjnych z jednej z posesji w centrum miasta - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Ponadto mundurowi odzyskali i przekazali właścicielowi utracone kable. Okazało się, że 48 i 51-latek są już dobrze znani funkcjonariuszom ze swojej wcześniejszej „działalności”. W piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.  

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale