Utonął kibic Olimpii Grudziądz. Wracał z meczu w Suwałkach

Utonął kibic Olimpii Grudziądz

24-letni mieszkaniec Grudziądza utonął wczoraj w jeziorze Wydmińskim. Mężczyzna wracał wraz z innymi kibicami z meczu w Suwałkach.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 w miejscowości Wydminy. Autokar z kibicami Olimpii Grudziądz wracał po meczu w Suwałkach. Podczas postoju nad jeziorem Wydmińskim grupa młodych mężczyzn postanowiła skorzystać z okazji i wykąpać się na jednej z gminnych plaż.

- Po powrocie do autokaru zauważono, że brakuje jednego z mężczyzn, 24-letniego mieszkańca Grudziądza. Na miejsce przyjechali strażacy z OSP w Wydminach, płetwonurkowie oraz policja. Ciało Jakuba S. wyłowiono z wody i przystąpiono natychmiast do reanimacji. Niestety nie przyniosła ona skutku. 24-latek zmarł - poinformowała Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

 

fot.: olimpiagrudziadz.com, 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale