Utonął kibic Olimpii Grudziądz. Wracał z meczu w Suwałkach

Utonął kibic Olimpii Grudziądz

24-letni mieszkaniec Grudziądza utonął wczoraj w jeziorze Wydmińskim. Mężczyzna wracał wraz z innymi kibicami z meczu w Suwałkach.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 w miejscowości Wydminy. Autokar z kibicami Olimpii Grudziądz wracał po meczu w Suwałkach. Podczas postoju nad jeziorem Wydmińskim grupa młodych mężczyzn postanowiła skorzystać z okazji i wykąpać się na jednej z gminnych plaż.

- Po powrocie do autokaru zauważono, że brakuje jednego z mężczyzn, 24-letniego mieszkańca Grudziądza. Na miejsce przyjechali strażacy z OSP w Wydminach, płetwonurkowie oraz policja. Ciało Jakuba S. wyłowiono z wody i przystąpiono natychmiast do reanimacji. Niestety nie przyniosła ona skutku. 24-latek zmarł - poinformowała Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

 

fot.: olimpiagrudziadz.com, 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale