Utonął kibic Olimpii Grudziądz. Wracał z meczu w Suwałkach

Utonął kibic Olimpii Grudziądz

24-letni mieszkaniec Grudziądza utonął wczoraj w jeziorze Wydmińskim. Mężczyzna wracał wraz z innymi kibicami z meczu w Suwałkach.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 w miejscowości Wydminy. Autokar z kibicami Olimpii Grudziądz wracał po meczu w Suwałkach. Podczas postoju nad jeziorem Wydmińskim grupa młodych mężczyzn postanowiła skorzystać z okazji i wykąpać się na jednej z gminnych plaż.

- Po powrocie do autokaru zauważono, że brakuje jednego z mężczyzn, 24-letniego mieszkańca Grudziądza. Na miejsce przyjechali strażacy z OSP w Wydminach, płetwonurkowie oraz policja. Ciało Jakuba S. wyłowiono z wody i przystąpiono natychmiast do reanimacji. Niestety nie przyniosła ona skutku. 24-latek zmarł - poinformowała Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

 

fot.: olimpiagrudziadz.com, 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale