Utonął kibic Olimpii Grudziądz. Wracał z meczu w Suwałkach

Utonął kibic Olimpii Grudziądz

24-letni mieszkaniec Grudziądza utonął wczoraj w jeziorze Wydmińskim. Mężczyzna wracał wraz z innymi kibicami z meczu w Suwałkach.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:00 w miejscowości Wydminy. Autokar z kibicami Olimpii Grudziądz wracał po meczu w Suwałkach. Podczas postoju nad jeziorem Wydmińskim grupa młodych mężczyzn postanowiła skorzystać z okazji i wykąpać się na jednej z gminnych plaż.

- Po powrocie do autokaru zauważono, że brakuje jednego z mężczyzn, 24-letniego mieszkańca Grudziądza. Na miejsce przyjechali strażacy z OSP w Wydminach, płetwonurkowie oraz policja. Ciało Jakuba S. wyłowiono z wody i przystąpiono natychmiast do reanimacji. Niestety nie przyniosła ona skutku. 24-latek zmarł - poinformowała Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

 

fot.: olimpiagrudziadz.com, 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale