Przywrócono posterunek w Bakałarzewie. Służbę rozpoczęło 5 policjantów

policja bakałarzewo

Po trzech latach od zamknięcia posterunek policji ponownie wraca do Bakałarzewa. Wczoraj pracę rozpoczęło pięciu policjantów. Swoim rejonem jednostka obejmuje dwie gminy - Bakałarzewo i Raczki.

Wczoraj decyzją komendanta miejskiego policji w Suwałkach nastąpiło uroczyste otwarcie posterunku policji w Bakałarzewie. Jednostka została zamknięta w 2013 roku i zdaniem mieszkańców, decyzja ta bardzo negatywnie wpłynęła na bezpieczeństwo we wsi.

Służbę w przywróconym posterunku pełni pięciu policjantów, w tym trzech dzielnicowych. Każdy mieszkaniec gminy Bakałarzewo i Raczki może zgłosić się ze swoim problemem lub poinformować o zdarzeniu, wymagającym interwencji policji.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaplanowano reaktywowanie jeszcze około 150 posterunków policji na terenie całego kraju. 

 

foto: KMP Suwałki

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale