Przywrócono posterunek w Bakałarzewie. Służbę rozpoczęło 5 policjantów

policja bakałarzewo

Po trzech latach od zamknięcia posterunek policji ponownie wraca do Bakałarzewa. Wczoraj pracę rozpoczęło pięciu policjantów. Swoim rejonem jednostka obejmuje dwie gminy - Bakałarzewo i Raczki.

Wczoraj decyzją komendanta miejskiego policji w Suwałkach nastąpiło uroczyste otwarcie posterunku policji w Bakałarzewie. Jednostka została zamknięta w 2013 roku i zdaniem mieszkańców, decyzja ta bardzo negatywnie wpłynęła na bezpieczeństwo we wsi.

Służbę w przywróconym posterunku pełni pięciu policjantów, w tym trzech dzielnicowych. Każdy mieszkaniec gminy Bakałarzewo i Raczki może zgłosić się ze swoim problemem lub poinformować o zdarzeniu, wymagającym interwencji policji.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaplanowano reaktywowanie jeszcze około 150 posterunków policji na terenie całego kraju. 

 

foto: KMP Suwałki

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale