Przywrócono posterunek w Bakałarzewie. Służbę rozpoczęło 5 policjantów

policja bakałarzewo

Po trzech latach od zamknięcia posterunek policji ponownie wraca do Bakałarzewa. Wczoraj pracę rozpoczęło pięciu policjantów. Swoim rejonem jednostka obejmuje dwie gminy - Bakałarzewo i Raczki.

Wczoraj decyzją komendanta miejskiego policji w Suwałkach nastąpiło uroczyste otwarcie posterunku policji w Bakałarzewie. Jednostka została zamknięta w 2013 roku i zdaniem mieszkańców, decyzja ta bardzo negatywnie wpłynęła na bezpieczeństwo we wsi.

Służbę w przywróconym posterunku pełni pięciu policjantów, w tym trzech dzielnicowych. Każdy mieszkaniec gminy Bakałarzewo i Raczki może zgłosić się ze swoim problemem lub poinformować o zdarzeniu, wymagającym interwencji policji.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaplanowano reaktywowanie jeszcze około 150 posterunków policji na terenie całego kraju. 

 

foto: KMP Suwałki

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale