Przywrócono posterunek w Bakałarzewie. Służbę rozpoczęło 5 policjantów

policja bakałarzewo

Po trzech latach od zamknięcia posterunek policji ponownie wraca do Bakałarzewa. Wczoraj pracę rozpoczęło pięciu policjantów. Swoim rejonem jednostka obejmuje dwie gminy - Bakałarzewo i Raczki.

Wczoraj decyzją komendanta miejskiego policji w Suwałkach nastąpiło uroczyste otwarcie posterunku policji w Bakałarzewie. Jednostka została zamknięta w 2013 roku i zdaniem mieszkańców, decyzja ta bardzo negatywnie wpłynęła na bezpieczeństwo we wsi.

Służbę w przywróconym posterunku pełni pięciu policjantów, w tym trzech dzielnicowych. Każdy mieszkaniec gminy Bakałarzewo i Raczki może zgłosić się ze swoim problemem lub poinformować o zdarzeniu, wymagającym interwencji policji.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaplanowano reaktywowanie jeszcze około 150 posterunków policji na terenie całego kraju. 

 

foto: KMP Suwałki

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes



REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale