Auto dachowało. Kierowca i pasażer byli pijani

dachowanie auta bakałarzewska suwałki

Wczoraj przed godziną 12:00 na ulicy Bakałarzewskiej doszło do wypadku drogowego. Auto wpadło do rowu i dachowało.

- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że 43-letni kierowca volkswagena jadąc od strony Bakałarzewa w kierunku Suwałk na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu, zjechał na lewą stronę drogi i stracił panowanie nad pojazdem – poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

Ostatecznie auto wpadło do rowu i dachowało. Na skutek zdarzenia kierujący oraz podróżująca z nim pasażerka ranni trafili do szpitali. Wykonane tam wstępne badania wykazały, że zarówno 43-latek jak i 38-letnia kobieta byli pod wpływem alkoholu. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają suwalscy policjanci.  

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale