Auto dachowało. Kierowca i pasażer byli pijani

dachowanie auta bakałarzewska suwałki

Wczoraj przed godziną 12:00 na ulicy Bakałarzewskiej doszło do wypadku drogowego. Auto wpadło do rowu i dachowało.

- Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że 43-letni kierowca volkswagena jadąc od strony Bakałarzewa w kierunku Suwałk na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu, zjechał na lewą stronę drogi i stracił panowanie nad pojazdem – poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

Ostatecznie auto wpadło do rowu i dachowało. Na skutek zdarzenia kierujący oraz podróżująca z nim pasażerka ranni trafili do szpitali. Wykonane tam wstępne badania wykazały, że zarówno 43-latek jak i 38-letnia kobieta byli pod wpływem alkoholu. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają suwalscy policjanci.  

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale