26-latka z marihuaną i amfetaminą. Grozi jej 10 lat więzienia

Około 140 gramów marihuany i 200 gramów amfetaminy znaleźli suwalscy policjanci u 26-letniej mieszkanki miasta. Kobieta podejrzana o posiadanie narkotyków usłyszała już zarzut i teraz jej sprawą zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zatrzymali 26-letnią mieszkankę miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że kobieta może posiadać narkotyki. Informacje te potwierdziły się, gdy w wyniku przeszukania miejsca jej zamieszkania funkcjonariusze znaleźli około 140 gramów suszu roślinnego i około 200 gramów białego proszku oraz dwie rośliny konopi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Kobieta usłyszała wczoraj zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i teraz za posiadanie tych substancji będzie odpowiadała przed sądem. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale