26-latka z marihuaną i amfetaminą. Grozi jej 10 lat więzienia

Około 140 gramów marihuany i 200 gramów amfetaminy znaleźli suwalscy policjanci u 26-letniej mieszkanki miasta. Kobieta podejrzana o posiadanie narkotyków usłyszała już zarzut i teraz jej sprawą zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zatrzymali 26-letnią mieszkankę miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że kobieta może posiadać narkotyki. Informacje te potwierdziły się, gdy w wyniku przeszukania miejsca jej zamieszkania funkcjonariusze znaleźli około 140 gramów suszu roślinnego i około 200 gramów białego proszku oraz dwie rośliny konopi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Kobieta usłyszała wczoraj zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i teraz za posiadanie tych substancji będzie odpowiadała przed sądem. 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale