26-latka z marihuaną i amfetaminą. Grozi jej 10 lat więzienia

Około 140 gramów marihuany i 200 gramów amfetaminy znaleźli suwalscy policjanci u 26-letniej mieszkanki miasta. Kobieta podejrzana o posiadanie narkotyków usłyszała już zarzut i teraz jej sprawą zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zatrzymali 26-letnią mieszkankę miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że kobieta może posiadać narkotyki. Informacje te potwierdziły się, gdy w wyniku przeszukania miejsca jej zamieszkania funkcjonariusze znaleźli około 140 gramów suszu roślinnego i około 200 gramów białego proszku oraz dwie rośliny konopi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Kobieta usłyszała wczoraj zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i teraz za posiadanie tych substancji będzie odpowiadała przed sądem. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale