Zwłoki w lesie przy Utracie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

zwłoki utrata suwałki

Zwłoki mężczyzny znaleziono w kompleksie leśnym przy ulicy Utrata. Suwalscy policjanci poszukują osób, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny.

Ciało znaleziono w niedzielę w kompleksie leśnym przy ulicy Utrata. Zwłoki były już w fazie rozkładu. Najprawdopodobniej mężczyzna targnął się na własne życie.

Przy ciele nie znaleziono żadnych dokumentów. Obecnie Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach ustala dane mężczyzny.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do zidentyfikowania mężczyzny lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

Mężczyzna miał około 40-50 lat, wzrost około 160-170 cm, średnią budowę ciała. Ubrany był w ciemny bezrękawnik z zamkiem błyskawicznym, bluzę z długim rękawem z białym napisem „Dresign”, ciemne materiałowe spodnie, ciemne buty typu mokasyny oraz czarną czapkę z daszkiem. W pobliżu zwłok ujawniono czarny rower typu damka z napisem „Victoria” (na zdjęciu). 

74 91967

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale