Zwłoki mężczyzny znaleziono w kompleksie leśnym przy ulicy Utrata. Suwalscy policjanci poszukują osób, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny.

Ciało znaleziono w niedzielę w kompleksie leśnym przy ulicy Utrata. Zwłoki były już w fazie rozkładu. Najprawdopodobniej mężczyzna targnął się na własne życie.

Przy ciele nie znaleziono żadnych dokumentów. Obecnie Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach ustala dane mężczyzny.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do zidentyfikowania mężczyzny lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

Mężczyzna miał około 40-50 lat, wzrost około 160-170 cm, średnią budowę ciała. Ubrany był w ciemny bezrękawnik z zamkiem błyskawicznym, bluzę z długim rękawem z białym napisem „Dresign”, ciemne materiałowe spodnie, ciemne buty typu mokasyny oraz czarną czapkę z daszkiem. W pobliżu zwłok ujawniono czarny rower typu damka z napisem „Victoria” (na zdjęciu). 

74 91967