Zwłoki w lesie przy Utracie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

zwłoki utrata suwałki

Zwłoki mężczyzny znaleziono w kompleksie leśnym przy ulicy Utrata. Suwalscy policjanci poszukują osób, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny.

Ciało znaleziono w niedzielę w kompleksie leśnym przy ulicy Utrata. Zwłoki były już w fazie rozkładu. Najprawdopodobniej mężczyzna targnął się na własne życie.

Przy ciele nie znaleziono żadnych dokumentów. Obecnie Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach ustala dane mężczyzny.

- Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do zidentyfikowania mężczyzny lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

Mężczyzna miał około 40-50 lat, wzrost około 160-170 cm, średnią budowę ciała. Ubrany był w ciemny bezrękawnik z zamkiem błyskawicznym, bluzę z długim rękawem z białym napisem „Dresign”, ciemne materiałowe spodnie, ciemne buty typu mokasyny oraz czarną czapkę z daszkiem. W pobliżu zwłok ujawniono czarny rower typu damka z napisem „Victoria” (na zdjęciu). 

74 91967

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale