Na radiowozach pojawi się motto. Policja czeka na propozycje

Już niedługo na radiowozach suwalskiej policji pojawi się motto formacji. Komendant Główny Policji ogłosił właśnie konkurs na hasło. Swoje propozycje można zgłaszać do 30 czerwca.

Policje z wielu krajów mają już swoje motta. Najpopularniejszym hasłem jest „To protect and serve”, czyli „Aby chronić i służyć”. Jego autorem jest oficer Joseph S. Dorobek, który wysłał je na konkurs ogłoszony w 1955 roku dla Akademii Policyjnej w Los Angeles.

Polska policja swojego hasła jeszcze nie ma, ale już w najbliższym czasie ma to się zmienić. Komendant Główny Policji ogłosił konkurs, na dewizę, która następnie zostanie umieszczona na wszystkich radiowozach.

Propozycje hasła można przesyłać do 30 czerwca na adres e-mail gazeta.listy@policja.gov.pl lub listownie na adres Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji - 02-514 Warszawa, ul. Domaniewska 36/38.

Zwycięzca konkursu otrzyma dyplom - tabliczkę z indywidualną dedykacją Komendanta Głównego Policji oraz roczną prenumeratę miesięcznika „Policja 997”. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale