Zatrzymano czterech pijanych kierowców. Rekordzista miał 2,8 promila

W miniony weekend na drogach powiatu suwalskiego policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista, który jechał ulicą Wojska Polskiego miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę około godziny 19:00 na terenie gminy Wiżajny policjanci zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Okazało się, że 59-latek zdecydował się kierować mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – poinformowała asp.szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji

Niechlubnym rekordzistą okazał się jadący w niedzielę rano ulicą Wojska Polskiego 34–letni suwalczanin. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia około godziny 16.00 w Słobódce mundurowi przerwali dalszą podróż 54–latkowi kierującemu motorowerem. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Natomiast około godziny 22:00 na ulicy Reja  policjanci zatrzymali do kontroli 53–latka kierującego audi. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie  – dodała Eliza Sawko

Czterem mężczyznom zatrzymano prawo jazdy. Teraz nieodpowiedzialni kierujący, za jazdę pod wpływem alkoholu, odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale