Zatrzymano czterech pijanych kierowców. Rekordzista miał 2,8 promila

W miniony weekend na drogach powiatu suwalskiego policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista, który jechał ulicą Wojska Polskiego miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę około godziny 19:00 na terenie gminy Wiżajny policjanci zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Okazało się, że 59-latek zdecydował się kierować mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – poinformowała asp.szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji

Niechlubnym rekordzistą okazał się jadący w niedzielę rano ulicą Wojska Polskiego 34–letni suwalczanin. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia około godziny 16.00 w Słobódce mundurowi przerwali dalszą podróż 54–latkowi kierującemu motorowerem. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Natomiast około godziny 22:00 na ulicy Reja  policjanci zatrzymali do kontroli 53–latka kierującego audi. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie  – dodała Eliza Sawko

Czterem mężczyznom zatrzymano prawo jazdy. Teraz nieodpowiedzialni kierujący, za jazdę pod wpływem alkoholu, odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale