Zatrzymano czterech pijanych kierowców. Rekordzista miał 2,8 promila

W miniony weekend na drogach powiatu suwalskiego policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista, który jechał ulicą Wojska Polskiego miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę około godziny 19:00 na terenie gminy Wiżajny policjanci zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Okazało się, że 59-latek zdecydował się kierować mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – poinformowała asp.szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji

Niechlubnym rekordzistą okazał się jadący w niedzielę rano ulicą Wojska Polskiego 34–letni suwalczanin. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia około godziny 16.00 w Słobódce mundurowi przerwali dalszą podróż 54–latkowi kierującemu motorowerem. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Natomiast około godziny 22:00 na ulicy Reja  policjanci zatrzymali do kontroli 53–latka kierującego audi. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie  – dodała Eliza Sawko

Czterem mężczyznom zatrzymano prawo jazdy. Teraz nieodpowiedzialni kierujący, za jazdę pod wpływem alkoholu, odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale