Wprowadził do obiegu fałszywe dolary

fałszywe dolary Suwałki

Suwalska Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie puszczenia w obieg na terenie Suwałk falsyfikatów banknotów dolarów amerykańskich. Podejrzany o ten czyn Robert S. usłyszał już zarzuty.

Fałszywe pieniądze krążyły w naszym mieście dniach 12 - 14 czerwca. Poprzez ich wymianę w kantorach, Robert S. wprowadził do obiegu 46 falsyfikatów banknotów o nominale 100 dolarów amerykańskich.

Podejrzanemu suwalska prokuratura postawiła już zarzuty oraz zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zobowiązała go do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Wobec Roberta S. orzeczono także zakaz opuszczania kraju. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale