Wprowadził do obiegu fałszywe dolary

fałszywe dolary Suwałki

Suwalska Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie puszczenia w obieg na terenie Suwałk falsyfikatów banknotów dolarów amerykańskich. Podejrzany o ten czyn Robert S. usłyszał już zarzuty.

Fałszywe pieniądze krążyły w naszym mieście dniach 12 - 14 czerwca. Poprzez ich wymianę w kantorach, Robert S. wprowadził do obiegu 46 falsyfikatów banknotów o nominale 100 dolarów amerykańskich.

Podejrzanemu suwalska prokuratura postawiła już zarzuty oraz zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zobowiązała go do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Wobec Roberta S. orzeczono także zakaz opuszczania kraju. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale