Kolizja na ulicy Reja. Kierowca nie zachował bezpiecznej odległości

kolizja reja suwałki

Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu przyczyniło się do kolizji na ulicy Reja. Na 36-letniego kierowcę seata policjanci nałożyli mandat karny.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 na przejściu dla pieszych na ulicy Reja. Kierujący seatem na białostockich numerach rejestracyjnych 36-latek nie zachowując bezpiecznej odległości uderzył w tył volkswagena polo, którym jechała 26-latka.

Kierujący seatem za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem. Suwalscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

kolizja reja suwałki

kolizja reja suwałki

kolizja reja suwałki

kolizja reja suwałki

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale