KEYS

Groźny wypadek na ulicy Buczka. Motocyklista trafił do szpitala (zdjęcia)

wypadek motocyklista suwałki

Do potrącenia 44-letniego motocyklisty doszło na ulicy Buczka. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności wypadku ustalają suwalscy policjanci.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 21:40 na ulicy Buczka. Policjanci wstępnie ustalili, że jadący roverem 57-latek, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocyklem i go potrącił.

44-letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 57-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami.

Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustala suwalska policja. 

118 93056

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale