Groźny wypadek na ulicy Buczka. Motocyklista trafił do szpitala (zdjęcia)

wypadek motocyklista suwałki

Do potrącenia 44-letniego motocyklisty doszło na ulicy Buczka. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności wypadku ustalają suwalscy policjanci.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 21:40 na ulicy Buczka. Policjanci wstępnie ustalili, że jadący roverem 57-latek, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocyklem i go potrącił.

44-letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 57-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami.

Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustala suwalska policja. 

118 93056

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale