Bracia skopali 25-latka i odjechali. Po godzinie byli w rękach policji

pobicie filipów

Dwóch braci podejrzewanych o pobicie 25-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyźni skopali pokrzywdzonego, a następnie odjechali. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

- Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 21:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Filipów. 25-latek wspólnie ze znajomymi przebywał nad jeziorem. W pewnym momencie na miejsce przyjechał samochód z kilkoma osobami wewnątrz. Wtedy jedna z nich - znany osobiście pokrzywdzonemu 24-latek, podbiegł do niego i bez żadnej przyczyny uderzył go głową w czoło - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Na skutek tego ciosu 25-latek przewrócił się i stoczył ze wzniesienia w stronę jeziora. Tam napastnik, razem z drugim mężczyzną, który do niego dołączył, kopali leżącego po całym ciele. Na zakończenie ofiara ataku została uderzona jeszcze pięścią.

Po wszystkim sprawcy pobicia odjechali. Policjanci od razu rozpoczęli ich poszukiwania i już nieco ponad godzinę później zatrzymali w Suwałkach przy ulicy Sikorskiego dwóch podejrzewanych o ten atak mężczyzn. Okazało się, że to dwaj bracia w wieku 18 i 24 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale