Posypały się mandaty. Za przekroczenie prędkości ukarano 46 kierowców

mandaty policja suwałki

83 skontrolowanych kierowców, 71 mandatów i jeden nietrzeźwy kierowaca - to wynik działań przeprowadzonych wczoraj przez policjantów suwalskiej drogówki.

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego suwalskiej Komendy Miejskiej Policji przeprowadzili działania ukierunkowane na kierowców popełniających wykroczenia drogowe. Funkcjonariusze szczególnie zwracali uwagę na kierujących przekraczających nadmiernie prędkość zwłaszcza na terenach zabudowanych.

- Podczas wczorajszego dnia funkcjonariusze skontrolowali 83 kierowców. Mundurowi nałożyli 71 mandatów karnych, w tym 46 za przekroczenie dozwolonej prędkość - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Dodatkowo na ulicy 1-go Maja policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę samochodu dostawczego. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,6 promila alkoholu. Dodatkowo podczas sprawdzania 32-latka w policyjnych systemach informatycznych, wyszło na jaw, że nie posiada uprawnień do kierowania.

Suwalscy policjanci zapowiadają, że tego typu działania na terenie powiatu suwalskiego będą prowadzone cyklicznie. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale