43-latek wbiegł na ulicę, uszkodził samochód i uciekł

uszkodził samochód kościuszki suwałki

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie audi przejeżdżającego ulicą Kościuszki. Wartość strat właściciel pojazdu oszacował na 1000 złotych. Teraz 43-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W niedzielę tuż przed godziną 20.00, dyżurny policji został powiadomiony o uszkodzeniu samochodu do którego doszło kilka minut wcześniej przy ulicy Kościuszki. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że uszkodzenia auta dokonał mężczyzna w wieku około 40  lat, który wybiegł na ulicę i chciał kopnąć najpierw nadjeżdżąjącego volkswagena.  Kierującemu udało się jednak ominąć mężczyznę, wówczas ten kopnął w karoserię audi i uciekł w kierunku ulicy E. Plater – poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji

Chwilę później, podczas patrolowania pobliskiego rejonu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał sprawcy tego zdarzenia. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj 43-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia do którego się przyznał. Policjantom tłumaczył, że kopiąc w przypadkowe auto odreagowywał negatywne emocje, które spowodowane były kłótnią ze znajomą.  Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale