Pobili pracownika sklepu, bo zwrócił im uwagę

sklep noniewicza suwałki

Kobietę i dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie w jednym ze sklepów przy ulicy Noniewicza zatrzymali suwalscy policjanci. 30-letnia kobieta uderzyła pracownika sklepu zabawkowym berłem, a jej 29-letni konkubent prysnął mu w twarz gazem. Później wszyscy uderzali go po całym ciele.

W minioną sobotę o godzinie 23:45 doszło do pobicia mężczyzny w jednym ze sklepów przy ulicy Noniewicza. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że w godzinach wieczornych do sklepu kilka razy przychodziło dwóch mężczyzn i kobieta. Towarzystwo zachowywało się głośno i wulgarnie, co nie podobało się pozostałym klientom.

- Kiedy jeden z pracowników sklepu zwrócił im uwagę, żeby zachowywali się ciszej, to wzbudziło ich agresję. Wtedy kobieta uderzyła mężczyznę zabawkowycm berłem w twarz, a jej kompan prysnął pokrzywdzonemu w twarz gazem. Później wszyscy uderzali swoją ofiarę po całym ciele. Towarzyszyły temu krzyki i wyzwiska - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Informacja o całym zdarzeniu została przekazana wszystkim patrolom. W wyniku sprawnej pracy mundurowych podejrzewane o ten atak osoby zostały szybko ustalone i zatrzymane. Okazali się nimi mieszkańcy Suwałk. 30-latka, jej o rok starszy brat i 29-letni konkubent usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali.

Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale