Pobili pracownika sklepu, bo zwrócił im uwagę

sklep noniewicza suwałki

Kobietę i dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie w jednym ze sklepów przy ulicy Noniewicza zatrzymali suwalscy policjanci. 30-letnia kobieta uderzyła pracownika sklepu zabawkowym berłem, a jej 29-letni konkubent prysnął mu w twarz gazem. Później wszyscy uderzali go po całym ciele.

W minioną sobotę o godzinie 23:45 doszło do pobicia mężczyzny w jednym ze sklepów przy ulicy Noniewicza. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że w godzinach wieczornych do sklepu kilka razy przychodziło dwóch mężczyzn i kobieta. Towarzystwo zachowywało się głośno i wulgarnie, co nie podobało się pozostałym klientom.

- Kiedy jeden z pracowników sklepu zwrócił im uwagę, żeby zachowywali się ciszej, to wzbudziło ich agresję. Wtedy kobieta uderzyła mężczyznę zabawkowycm berłem w twarz, a jej kompan prysnął pokrzywdzonemu w twarz gazem. Później wszyscy uderzali swoją ofiarę po całym ciele. Towarzyszyły temu krzyki i wyzwiska - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Informacja o całym zdarzeniu została przekazana wszystkim patrolom. W wyniku sprawnej pracy mundurowych podejrzewane o ten atak osoby zostały szybko ustalone i zatrzymane. Okazali się nimi mieszkańcy Suwałk. 30-latka, jej o rok starszy brat i 29-letni konkubent usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali.

Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale