Tragiczny wypadek na Utracie. Nie żyje 27-letnia pasażerka forda

wypadek utrata suwałki

Nie żyje 27-letnia pasażerka forda, który zderzył się dziś z volvo na ulicy Utrata. Kobieta po przewiezieniu do szpitala pomimo starań lekarzy zmarła.

Jak już informowaliśmy, do tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 11:00 na ulicy Utrata. W wyniku zderzenia aut ciężko ranne zostały dwie osoby. Pasażerka forda po reanimacji, w ciężkim stanie została zabrana do szpitala, gdzie zmarła. W wypadku ciężko ranny został także 50-letni kierowca volvo.

Przyczyną zdarzania była najprawdopodobniej nadmierna prędkość kierowcy forda, który jadąc w kierunku ulicy Wojska Polskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył prawym bokiem w volvo, a następnie wpadł do rowu. Fordem kierował 25-latek. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń.

Teraz suwalscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale