Tragiczny wypadek na Utracie. Nie żyje 27-letnia pasażerka forda

wypadek utrata suwałki

Nie żyje 27-letnia pasażerka forda, który zderzył się dziś z volvo na ulicy Utrata. Kobieta po przewiezieniu do szpitala pomimo starań lekarzy zmarła.

Jak już informowaliśmy, do tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 11:00 na ulicy Utrata. W wyniku zderzenia aut ciężko ranne zostały dwie osoby. Pasażerka forda po reanimacji, w ciężkim stanie została zabrana do szpitala, gdzie zmarła. W wypadku ciężko ranny został także 50-letni kierowca volvo.

Przyczyną zdarzania była najprawdopodobniej nadmierna prędkość kierowcy forda, który jadąc w kierunku ulicy Wojska Polskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył prawym bokiem w volvo, a następnie wpadł do rowu. Fordem kierował 25-latek. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń.

Teraz suwalscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale