KEYS

31-latka prowadziła auto mając 3 promile. Została zatrzymana na ul. 11-go Listopada

nietrzyźwy kierowca zatrzymany na 11-ego listopada suwałki

W miniony weekend suwalscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Suwalscy policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. Rekordzistą w tym gronie okazała się 31-latka, która w niedzielę nad ranem została zatrzymana do kontroli przy ul. 11- go Listopada. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej 3 promile alkoholu.

- Natomiast w sobotę około godziny 16:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Suwałki funkcjonariusze zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że siedzący za kierownicą 59-latek zdecydował się na jazdę mając 0,7 promila alkoholu w organizmie – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

- Brakiem wyobraźni wykazał się również 29-latek, który został zatrzymany około godziny 19:00. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,7 promila alkoholu – dodała Eliza Sawko

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale