31-latka prowadziła auto mając 3 promile. Została zatrzymana na ul. 11-go Listopada

nietrzyźwy kierowca zatrzymany na 11-ego listopada suwałki

W miniony weekend suwalscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Suwalscy policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. Rekordzistą w tym gronie okazała się 31-latka, która w niedzielę nad ranem została zatrzymana do kontroli przy ul. 11- go Listopada. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej 3 promile alkoholu.

- Natomiast w sobotę około godziny 16:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Suwałki funkcjonariusze zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że siedzący za kierownicą 59-latek zdecydował się na jazdę mając 0,7 promila alkoholu w organizmie – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

- Brakiem wyobraźni wykazał się również 29-latek, który został zatrzymany około godziny 19:00. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,7 promila alkoholu – dodała Eliza Sawko

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale