31-latka prowadziła auto mając 3 promile. Została zatrzymana na ul. 11-go Listopada

nietrzyźwy kierowca zatrzymany na 11-ego listopada suwałki

W miniony weekend suwalscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Suwalscy policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. Rekordzistą w tym gronie okazała się 31-latka, która w niedzielę nad ranem została zatrzymana do kontroli przy ul. 11- go Listopada. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej 3 promile alkoholu.

- Natomiast w sobotę około godziny 16:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Suwałki funkcjonariusze zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że siedzący za kierownicą 59-latek zdecydował się na jazdę mając 0,7 promila alkoholu w organizmie – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji

- Brakiem wyobraźni wykazał się również 29-latek, który został zatrzymany około godziny 19:00. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,7 promila alkoholu – dodała Eliza Sawko

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale