21-latek zatrzymany z amfetaminą

amfetamina narkotyki suwałki

Młodego mężczyznę posiadającego amfetaminę zatrzymali funkcjonariusze suwalskiej policji. 21-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę kilka minut przed godziną 19:00 suwalscy policjanci patrolujący Stary Folwark zatrzymali do kontroli drogowej skodę felicję. Kierujący autem na widok radiowozu zaczął wykonywać gwałtowny manewr zawracania, co zwróciło uwagę mundurowych.

- W samochodzie znajdowało się dwóch 21-latków i ich o dwa lata młodsza znajoma. W trakcie sprawdzania samochodu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli torebkę z białym proszkiem. Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Mundurowi ustalili, że narkotyki należą do jednego z 21-latków. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za działanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale