21-latek zatrzymany z amfetaminą

amfetamina narkotyki suwałki

Młodego mężczyznę posiadającego amfetaminę zatrzymali funkcjonariusze suwalskiej policji. 21-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę kilka minut przed godziną 19:00 suwalscy policjanci patrolujący Stary Folwark zatrzymali do kontroli drogowej skodę felicję. Kierujący autem na widok radiowozu zaczął wykonywać gwałtowny manewr zawracania, co zwróciło uwagę mundurowych.

- W samochodzie znajdowało się dwóch 21-latków i ich o dwa lata młodsza znajoma. W trakcie sprawdzania samochodu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli torebkę z białym proszkiem. Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Mundurowi ustalili, że narkotyki należą do jednego z 21-latków. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za działanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale