21-latek zatrzymany z amfetaminą

amfetamina narkotyki suwałki

Młodego mężczyznę posiadającego amfetaminę zatrzymali funkcjonariusze suwalskiej policji. 21-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę kilka minut przed godziną 19:00 suwalscy policjanci patrolujący Stary Folwark zatrzymali do kontroli drogowej skodę felicję. Kierujący autem na widok radiowozu zaczął wykonywać gwałtowny manewr zawracania, co zwróciło uwagę mundurowych.

- W samochodzie znajdowało się dwóch 21-latków i ich o dwa lata młodsza znajoma. W trakcie sprawdzania samochodu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli torebkę z białym proszkiem. Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Mundurowi ustalili, że narkotyki należą do jednego z 21-latków. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za działanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale