21-latek zatrzymany z amfetaminą

amfetamina narkotyki suwałki

Młodego mężczyznę posiadającego amfetaminę zatrzymali funkcjonariusze suwalskiej policji. 21-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę kilka minut przed godziną 19:00 suwalscy policjanci patrolujący Stary Folwark zatrzymali do kontroli drogowej skodę felicję. Kierujący autem na widok radiowozu zaczął wykonywać gwałtowny manewr zawracania, co zwróciło uwagę mundurowych.

- W samochodzie znajdowało się dwóch 21-latków i ich o dwa lata młodsza znajoma. W trakcie sprawdzania samochodu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli torebkę z białym proszkiem. Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Mundurowi ustalili, że narkotyki należą do jednego z 21-latków. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za działanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale