43-latek ukradł kobiecie torebkę. Grozi mu 5 lat więzienia

ukradł torebkę suwałki

43-latka podejrzanego o kradzież damskiej torebki zatrzymali suwalscy kryminalni. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W miniony poniedziałek po godzinie 13:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży torebki damskiej w jednym z lokali przy ulicy Kościuszki. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że poniosła straty w wysokości około 500 złotych.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że dany lokal jest monitorowany. Przeglądając nagrania mundurowi zauważyli mężczyznę, który kradnie torebkę z lokalu. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali 43-latka, podejrzanego o przedmiotowe przestępstwo - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale