43-latek ukradł kobiecie torebkę. Grozi mu 5 lat więzienia

ukradł torebkę suwałki

43-latka podejrzanego o kradzież damskiej torebki zatrzymali suwalscy kryminalni. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W miniony poniedziałek po godzinie 13:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży torebki damskiej w jednym z lokali przy ulicy Kościuszki. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że poniosła straty w wysokości około 500 złotych.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że dany lokal jest monitorowany. Przeglądając nagrania mundurowi zauważyli mężczyznę, który kradnie torebkę z lokalu. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali 43-latka, podejrzanego o przedmiotowe przestępstwo - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale