43-latek ukradł kobiecie torebkę. Grozi mu 5 lat więzienia

ukradł torebkę suwałki

43-latka podejrzanego o kradzież damskiej torebki zatrzymali suwalscy kryminalni. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W miniony poniedziałek po godzinie 13:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży torebki damskiej w jednym z lokali przy ulicy Kościuszki. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że poniosła straty w wysokości około 500 złotych.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że dany lokal jest monitorowany. Przeglądając nagrania mundurowi zauważyli mężczyznę, który kradnie torebkę z lokalu. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali 43-latka, podejrzanego o przedmiotowe przestępstwo - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale