43-latek ukradł kobiecie torebkę. Grozi mu 5 lat więzienia

ukradł torebkę suwałki

43-latka podejrzanego o kradzież damskiej torebki zatrzymali suwalscy kryminalni. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W miniony poniedziałek po godzinie 13:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży torebki damskiej w jednym z lokali przy ulicy Kościuszki. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że poniosła straty w wysokości około 500 złotych.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że dany lokal jest monitorowany. Przeglądając nagrania mundurowi zauważyli mężczyznę, który kradnie torebkę z lokalu. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali 43-latka, podejrzanego o przedmiotowe przestępstwo - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. 

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale