Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku na ul.Utrata

wypadek utrata suwałki

Suwalscy policjanci szukają świadków wypadku, do którego doszło 17 lipca na ulicy Utrata. W wyniku zderzenia aut zginęła 27-letnia pasażerka forda mustanga, a 51-letni obywatel Litwy doznał obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło 17 lipca około godz. 11:18 na ulicy Utrata, gdzie kierujący fordem mustang, jadąc w kierunku ulicy Wojska Polskiego, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku przeciwnym samochodem Volvo. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał mężczyzna kierujący volvo oraz pasażerka samochodu ford, która w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarła w szpitalu.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że zdarzenie mogli widzieć inni, nieujawnieni dotąd, uczestnicy ruchu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, ofeicer prasowy suwalskiej policji.

- Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z Komenda Miejską Policji w Suwałkach (pokój 421) lub pod numerem telefonu 87 654-15-14 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112 - dodała asp. szt. Eliza Sawko.

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale