Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku na ul.Utrata

wypadek utrata suwałki

Suwalscy policjanci szukają świadków wypadku, do którego doszło 17 lipca na ulicy Utrata. W wyniku zderzenia aut zginęła 27-letnia pasażerka forda mustanga, a 51-letni obywatel Litwy doznał obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło 17 lipca około godz. 11:18 na ulicy Utrata, gdzie kierujący fordem mustang, jadąc w kierunku ulicy Wojska Polskiego, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku przeciwnym samochodem Volvo. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał mężczyzna kierujący volvo oraz pasażerka samochodu ford, która w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarła w szpitalu.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że zdarzenie mogli widzieć inni, nieujawnieni dotąd, uczestnicy ruchu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, ofeicer prasowy suwalskiej policji.

- Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z Komenda Miejską Policji w Suwałkach (pokój 421) lub pod numerem telefonu 87 654-15-14 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112 - dodała asp. szt. Eliza Sawko.

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale