Z Zalewu Arkadia wyłowiono ciało mężczyzny (zdjęcia)

utonął zalew arkadia suwałki

Ciało topielca wyłowiono dziś z Zalewu Arkadia. W nocy wędkarze widzieli, jak mężczyzna wchodził do wody, a następnie zniknął z ich pola widzenia. Obecnie policjanci ustalają jego tożsamość oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Telefon z informacją o prawdopodobnym utonięciu dyżurny suwalskiej policji otrzymał przed północą. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy udali się na miejsce wynikało, że wędkarze widzieli mężczyznę wchodzącego do Zalewu Arkadia, lecz nie zauważyli by z niego wyszedł - powiadomiła asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Początkowo nie wiadomo było, czy mężczyzna się utopił, czy wyszedł z wody w innym miejscu.

Policjanci wraz ze strażakami przeszukali brzeg, wodę oraz wyspę, lecz nikogo nie odnaleźli. Ze względu na późną porę poszukiwania przerwano. Podjęto je ponownie dziś w godzinach porannych przy użyciu sonaru.

Niestety dziś około godziny 13:00 wyłowiono ciało mężczyzny. Teraz policjanci ustalają jego tożsamość oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

ciało zalew arkadia

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale