Z Zalewu Arkadia wyłowiono ciało mężczyzny (zdjęcia)

utonął zalew arkadia suwałki

Ciało topielca wyłowiono dziś z Zalewu Arkadia. W nocy wędkarze widzieli, jak mężczyzna wchodził do wody, a następnie zniknął z ich pola widzenia. Obecnie policjanci ustalają jego tożsamość oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Telefon z informacją o prawdopodobnym utonięciu dyżurny suwalskiej policji otrzymał przed północą. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy udali się na miejsce wynikało, że wędkarze widzieli mężczyznę wchodzącego do Zalewu Arkadia, lecz nie zauważyli by z niego wyszedł - powiadomiła asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Początkowo nie wiadomo było, czy mężczyzna się utopił, czy wyszedł z wody w innym miejscu.

Policjanci wraz ze strażakami przeszukali brzeg, wodę oraz wyspę, lecz nikogo nie odnaleźli. Ze względu na późną porę poszukiwania przerwano. Podjęto je ponownie dziś w godzinach porannych przy użyciu sonaru.

Niestety dziś około godziny 13:00 wyłowiono ciało mężczyzny. Teraz policjanci ustalają jego tożsamość oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

ciało zalew arkadia

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

cialo zalew arkadia 3

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale