Uciekał od policji i uderzył w radiowóz. 21-latek miał 3,2 promila

pijany uciekał od policji suwałki

Trzech kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu, zatrzymali wczoraj na terenie miasta suwalscy policjanci. Rekordzistą okazał się 21-latek, który mając 3,2 promila próbował uciekać i uderzył w radiowóz. 

- W niedzielę kwadrans po 12:00 na ulicy Murarskiej mundurowi z suwalskiej drogówki zatrzymali do kontroli forda. Okazało się, że kierujący nim 31-latek zdecydował się na jazdę mając 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

Brakiem wyobraźni wykazał się również 49-letni kierowca volkswagena, który około godziny 19.00 został zatrzymany na ulicy Utrata. Została pobrana mu krew do badań, ponieważ odmówił badania alkometrem.

Tuż po północy kierujący audi nie zatrzymał się do kontroli na ulicy Wojska Polskiego, wręcz przyspieszył i zaczął ucieczkę w kierunku ulicy Kościuszki. O sytuacji zostali poinformowani pozostali policjanci pełniący służbę. Jeden z radiowozów podjął próbę zatrzymania kierującego audi na ulicy Kościuszki. Funkcjonariusze widząc jadące ze znaczną prędkością w ich kierunku audi, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, dawali znaki do zatrzymania. 21-letni mężczyzna nie zdołał zatrzymać pojazdu i przodem uderzył w radiowóz. Badanie wykazało u kierowcy audi 3,2 promila alkoholu w organizmie.

Teraz zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale