18-latek zatrzymany z narkotykami (zdjęcia)

narkotyki policja suwałki

Prawie 90 gramów marihuany i ponad 100 gramów amfetaminy znaleźli suwalscy policjanci u 18-letniego suwalczanina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, do których się przyznał. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego suwalskiej policji zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- Informacje mundurowych potwierdziły się. W miejscu zamieszkania 18-latka ujawnili i zabezpieczyli prawie 90 gramów suszu roślinnego i ponad 100 gramów białego proszku - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, do których się przyznał. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

118 94885

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale