18-latek zatrzymany z narkotykami (zdjęcia)

narkotyki policja suwałki

Prawie 90 gramów marihuany i ponad 100 gramów amfetaminy znaleźli suwalscy policjanci u 18-letniego suwalczanina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, do których się przyznał. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego suwalskiej policji zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- Informacje mundurowych potwierdziły się. W miejscu zamieszkania 18-latka ujawnili i zabezpieczyli prawie 90 gramów suszu roślinnego i ponad 100 gramów białego proszku - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, do których się przyznał. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

118 94885

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale