Prawie 90 gramów marihuany i ponad 100 gramów amfetaminy znaleźli suwalscy policjanci u 18-letniego suwalczanina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, do których się przyznał. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego suwalskiej policji zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- Informacje mundurowych potwierdziły się. W miejscu zamieszkania 18-latka ujawnili i zabezpieczyli prawie 90 gramów suszu roślinnego i ponad 100 gramów białego proszku - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, do których się przyznał. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

118 94885