Pijany 39-latek zasnął za kierownicą na skrzyżowaniu

pijany suwałki

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który zasnął za kierownicą na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i Sejneńskiej. Nietrzeźwemu 39-latkowi policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy.

Do nietypowego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. - Całe szczęście przypadkowy przechodzień zareagował. Mężczyzna przestraszył się, że kierujący zasłabł, więc powiadomił odpowiednie służby i wyjął kluczyki ze stacyjki. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało w jego organizmie ponad 2,3 promila alkoholu - poinformowała asp. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Nietrzeźwemu 39-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów, a także obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale