Pijany 39-latek zasnął za kierownicą na skrzyżowaniu

pijany suwałki

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który zasnął za kierownicą na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i Sejneńskiej. Nietrzeźwemu 39-latkowi policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy.

Do nietypowego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. - Całe szczęście przypadkowy przechodzień zareagował. Mężczyzna przestraszył się, że kierujący zasłabł, więc powiadomił odpowiednie służby i wyjął kluczyki ze stacyjki. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało w jego organizmie ponad 2,3 promila alkoholu - poinformowała asp. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Nietrzeźwemu 39-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów, a także obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale