Pijany 39-latek zasnął za kierownicą na skrzyżowaniu

pijany suwałki

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który zasnął za kierownicą na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja i Sejneńskiej. Nietrzeźwemu 39-latkowi policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy.

Do nietypowego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. - Całe szczęście przypadkowy przechodzień zareagował. Mężczyzna przestraszył się, że kierujący zasłabł, więc powiadomił odpowiednie służby i wyjął kluczyki ze stacyjki. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało w jego organizmie ponad 2,3 promila alkoholu - poinformowała asp. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Nietrzeźwemu 39-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów, a także obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale