Śmiertelne pobicie na Nowomiejskiej. Policja szuka świadków

śmiertelne pobicie nowomiejska suwałki

Jak już informowaliśmy, w ubiegły wtorek około godziny 17:30 w pobliżu bloku przy ulicy Nowomiejskiej 24 znaleziono leżącego pod blokiem 63-letniego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł. Sekcja zwłok wykazała, że mogło dojść do pobicia.

- Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z policją w Suwałkach pokój nr 421 lub pod numerem telefonu 87 564 15 14, 997 lub 112 - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

- Pokrzywdzony był osobą bezdomną i przeważnie przebywał w rejonie Kauflandu, Biedronki przy ulicy Pułaskiego oraz w pobliżu restauracji McDonald's. Spał w różnych miejscach, przeważnie były to kontenery i klatki schodowe - dodała Eliza Sawko.

 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale