Śmiertelne pobicie na Nowomiejskiej. Policja szuka świadków

śmiertelne pobicie nowomiejska suwałki

Jak już informowaliśmy, w ubiegły wtorek około godziny 17:30 w pobliżu bloku przy ulicy Nowomiejskiej 24 znaleziono leżącego pod blokiem 63-letniego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł. Sekcja zwłok wykazała, że mogło dojść do pobicia.

- Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z policją w Suwałkach pokój nr 421 lub pod numerem telefonu 87 564 15 14, 997 lub 112 - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

- Pokrzywdzony był osobą bezdomną i przeważnie przebywał w rejonie Kauflandu, Biedronki przy ulicy Pułaskiego oraz w pobliżu restauracji McDonald's. Spał w różnych miejscach, przeważnie były to kontenery i klatki schodowe - dodała Eliza Sawko.

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale