Śmiertelne pobicie na Nowomiejskiej. Policja szuka świadków

śmiertelne pobicie nowomiejska suwałki

Jak już informowaliśmy, w ubiegły wtorek około godziny 17:30 w pobliżu bloku przy ulicy Nowomiejskiej 24 znaleziono leżącego pod blokiem 63-letniego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł. Sekcja zwłok wykazała, że mogło dojść do pobicia.

- Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami powyższego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z policją w Suwałkach pokój nr 421 lub pod numerem telefonu 87 564 15 14, 997 lub 112 - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji.

- Pokrzywdzony był osobą bezdomną i przeważnie przebywał w rejonie Kauflandu, Biedronki przy ulicy Pułaskiego oraz w pobliżu restauracji McDonald's. Spał w różnych miejscach, przeważnie były to kontenery i klatki schodowe - dodała Eliza Sawko.

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale