25-latek posiadał amfetaminę oraz nielegalne papierosy i alkohol

alhohol papierosy zatrzymany suwałki

Ponad 15 gramów amfetaminy, 120 paczek papierosów oraz 2 litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci u 25-letniego mieszkańca miasta.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca Suwałk. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 15 gramów białego proszku oraz 120 paczek papierosów  bez polskich znaków skarbowych akcyzy i dwie litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy policji

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina. Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.  

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale