25-latek posiadał amfetaminę oraz nielegalne papierosy i alkohol

alhohol papierosy zatrzymany suwałki

Ponad 15 gramów amfetaminy, 120 paczek papierosów oraz 2 litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci u 25-letniego mieszkańca miasta.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca Suwałk. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 15 gramów białego proszku oraz 120 paczek papierosów  bez polskich znaków skarbowych akcyzy i dwie litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy policji

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina. Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.  

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale