25-latek posiadał amfetaminę oraz nielegalne papierosy i alkohol

alhohol papierosy zatrzymany suwałki

Ponad 15 gramów amfetaminy, 120 paczek papierosów oraz 2 litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci u 25-letniego mieszkańca miasta.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca Suwałk. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 15 gramów białego proszku oraz 120 paczek papierosów  bez polskich znaków skarbowych akcyzy i dwie litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy policji

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina. Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.  

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale