25-latek posiadał amfetaminę oraz nielegalne papierosy i alkohol

alhohol papierosy zatrzymany suwałki

Ponad 15 gramów amfetaminy, 120 paczek papierosów oraz 2 litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci u 25-letniego mieszkańca miasta.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca Suwałk. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki.

- W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 15 gramów białego proszku oraz 120 paczek papierosów  bez polskich znaków skarbowych akcyzy i dwie litrowe butelki alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy policji

Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to amfetamina. Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.  

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale