Wypadek na trasie Suwałki - Raczki. Dwie osoby trafiły do szpitala

wypadek suwałki - raczki

16-letni kierowca motoroweru i jego 12-letni pasażer trafili do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Suwałki - Raczki.

Wczoraj po godzinie 11.30 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rudniki w gminie Raczki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 16-letni kierujący motorowerem, włączając się do ruch, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-latkowi jadącemu audi.

- W wyniku zderzenia się pojazdów 16-letni kierujący motorowerem oraz jego 12- letni pasażer trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

 

118 95534

 

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale