Wypadek na trasie Suwałki - Raczki. Dwie osoby trafiły do szpitala

wypadek suwałki - raczki

16-letni kierowca motoroweru i jego 12-letni pasażer trafili do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Suwałki - Raczki.

Wczoraj po godzinie 11.30 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rudniki w gminie Raczki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 16-letni kierujący motorowerem, włączając się do ruch, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-latkowi jadącemu audi.

- W wyniku zderzenia się pojazdów 16-letni kierujący motorowerem oraz jego 12- letni pasażer trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

 

118 95534

 

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale