Wypadek na trasie Suwałki - Raczki. Dwie osoby trafiły do szpitala

wypadek suwałki - raczki

16-letni kierowca motoroweru i jego 12-letni pasażer trafili do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Suwałki - Raczki.

Wczoraj po godzinie 11.30 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rudniki w gminie Raczki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 16-letni kierujący motorowerem, włączając się do ruch, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-latkowi jadącemu audi.

- W wyniku zderzenia się pojazdów 16-letni kierujący motorowerem oraz jego 12- letni pasażer trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

 

118 95534

 

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale