Wypadek na trasie Suwałki - Raczki. Dwie osoby trafiły do szpitala

wypadek suwałki - raczki

16-letni kierowca motoroweru i jego 12-letni pasażer trafili do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Suwałki - Raczki.

Wczoraj po godzinie 11.30 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rudniki w gminie Raczki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 16-letni kierujący motorowerem, włączając się do ruch, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-latkowi jadącemu audi.

- W wyniku zderzenia się pojazdów 16-letni kierujący motorowerem oraz jego 12- letni pasażer trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

 

118 95534

 

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale