Groźny wypadek na Pułaskiego. 18-latek wtargnął pod TIR-a

pułaskiego wypadek suwałki

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na ulicy Pułaskiego. Pod nadjeżdżającego TIR-a wtargnął 18-latek. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 5:00 na ulicy Pułaskiego. 18-latek wtargnął pod jadący w kierunku centrum samochód ciężarowy z naczepą. Zdarzenie miało  miejsce poza przejściem dla pieszych.

Pieszy nieprzytomny przewieziony został do szpitala. Badanie wykazało, że 51-latek kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale