Kierowca TIR-a miał ponad 2,3 promila. Został zatrzymany na ul. Pułaskiego

nietrzeźwy kierowca tira suwałki

Suwalscy policjanci na drodze krajowej nr 8 zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem ciężarowym. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Teraz 43-letni obywatel Bułgarii za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę około godziny 17:30 suwalscy policjanci na ul. Pułaskiego zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo z naczepą. Okazało się, że siedzący za kierownicą 43-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Sąd na rozprawie w trybie przyspieszonym ukarał 43-latka za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości karą ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywną w wysokości 500 złotych, świadczeniami pieniężnymi w wysokości 500 złotych oraz trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale