Kierowca TIR-a miał ponad 2,3 promila. Został zatrzymany na ul. Pułaskiego

nietrzeźwy kierowca tira suwałki

Suwalscy policjanci na drodze krajowej nr 8 zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem ciężarowym. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Teraz 43-letni obywatel Bułgarii za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę około godziny 17:30 suwalscy policjanci na ul. Pułaskiego zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo z naczepą. Okazało się, że siedzący za kierownicą 43-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Sąd na rozprawie w trybie przyspieszonym ukarał 43-latka za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości karą ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywną w wysokości 500 złotych, świadczeniami pieniężnymi w wysokości 500 złotych oraz trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale