Kierowca TIR-a miał ponad 2,3 promila. Został zatrzymany na ul. Pułaskiego

nietrzeźwy kierowca tira suwałki

Suwalscy policjanci na drodze krajowej nr 8 zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem ciężarowym. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Teraz 43-letni obywatel Bułgarii za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę około godziny 17:30 suwalscy policjanci na ul. Pułaskiego zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo z naczepą. Okazało się, że siedzący za kierownicą 43-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Sąd na rozprawie w trybie przyspieszonym ukarał 43-latka za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości karą ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywną w wysokości 500 złotych, świadczeniami pieniężnymi w wysokości 500 złotych oraz trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale