KEYS

Kierowca TIR-a miał ponad 2,3 promila. Został zatrzymany na ul. Pułaskiego

nietrzeźwy kierowca tira suwałki

Suwalscy policjanci na drodze krajowej nr 8 zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem ciężarowym. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Teraz 43-letni obywatel Bułgarii za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W sobotę około godziny 17:30 suwalscy policjanci na ul. Pułaskiego zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo z naczepą. Okazało się, że siedzący za kierownicą 43-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2,3 promila alkoholu. Kierowca został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Sąd na rozprawie w trybie przyspieszonym ukarał 43-latka za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości karą ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywną w wysokości 500 złotych, świadczeniami pieniężnymi w wysokości 500 złotych oraz trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów. 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale