Zatrzymani z amfetaminą. Zdradziło ich nerwowe zachowanie

amfetamina suwałki

Dwóch młodych mężczyzn posiadających amfetaminę zatrzymali suwalscy policjanci. Zdradziło ich nerwowe zachowanie podczas kontroli drogowej. Teraz 23 i 29-latek odpowiedzą przed sądem.

W niedzielę wieczorem policjanci patrolujący gminę Suwałki, w Brodzie Małym zatrzymali do kontroli passata. Dwóch młodych mężczyzn było wyraźnie zaniepokojonych czynnościami mundurowych.

- Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest powodem tak nerwowego zachowania mężczyzn. Poza sprawdzeniem danych dokonali kontroli osobistej. W trakcie przeszukania 29-latka ujawnili torebkę strunową z proszkiem. W samochodzie 23-latka policjanci również ujawnili jedną torebkę, w której był biały proszek - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji. 

Wstępne badania wykazały, że biała substancja, to amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie będą tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale