Zatrzymani z amfetaminą. Zdradziło ich nerwowe zachowanie

amfetamina suwałki

Dwóch młodych mężczyzn posiadających amfetaminę zatrzymali suwalscy policjanci. Zdradziło ich nerwowe zachowanie podczas kontroli drogowej. Teraz 23 i 29-latek odpowiedzą przed sądem.

W niedzielę wieczorem policjanci patrolujący gminę Suwałki, w Brodzie Małym zatrzymali do kontroli passata. Dwóch młodych mężczyzn było wyraźnie zaniepokojonych czynnościami mundurowych.

- Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest powodem tak nerwowego zachowania mężczyzn. Poza sprawdzeniem danych dokonali kontroli osobistej. W trakcie przeszukania 29-latka ujawnili torebkę strunową z proszkiem. W samochodzie 23-latka policjanci również ujawnili jedną torebkę, w której był biały proszek - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji. 

Wstępne badania wykazały, że biała substancja, to amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie będą tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale