Zatrzymani z amfetaminą. Zdradziło ich nerwowe zachowanie

amfetamina suwałki

Dwóch młodych mężczyzn posiadających amfetaminę zatrzymali suwalscy policjanci. Zdradziło ich nerwowe zachowanie podczas kontroli drogowej. Teraz 23 i 29-latek odpowiedzą przed sądem.

W niedzielę wieczorem policjanci patrolujący gminę Suwałki, w Brodzie Małym zatrzymali do kontroli passata. Dwóch młodych mężczyzn było wyraźnie zaniepokojonych czynnościami mundurowych.

- Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest powodem tak nerwowego zachowania mężczyzn. Poza sprawdzeniem danych dokonali kontroli osobistej. W trakcie przeszukania 29-latka ujawnili torebkę strunową z proszkiem. W samochodzie 23-latka policjanci również ujawnili jedną torebkę, w której był biały proszek - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji. 

Wstępne badania wykazały, że biała substancja, to amfetamina. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie będą tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale