KEYS

Uprawiał znaczne ilości konopi. Został tymczasowo aresztowany

Uprawiał znaczne ilości konopi. Został tymczasowo aresztowany

Na trzy miesiące tymczasowego aresztowania trafił mieszkaniec Lipówki w gminie Raczki podejrzany o uprawę konopi na swojej posesji.

Suwalska Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie uprawiania na posesji w Lipówce w gminie Raczki roślin konopi, służących do dostarczenia znacznych ilości ziela konopi innych niż włókniste - poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy suwalskiej prokuratury.

W toku postępowania zarzuty przedstawiono Tadeuszowi K. Sąd Rejonowy w Suwałkach na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

- Aktualnie w sprawie są wykonywane niezbędnie czynności - dodał Ryszard Tomkiewicz

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale