Uprawiał znaczne ilości konopi. Został tymczasowo aresztowany

Uprawiał znaczne ilości konopi. Został tymczasowo aresztowany

Na trzy miesiące tymczasowego aresztowania trafił mieszkaniec Lipówki w gminie Raczki podejrzany o uprawę konopi na swojej posesji.

Suwalska Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo w sprawie uprawiania na posesji w Lipówce w gminie Raczki roślin konopi, służących do dostarczenia znacznych ilości ziela konopi innych niż włókniste - poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy suwalskiej prokuratury.

W toku postępowania zarzuty przedstawiono Tadeuszowi K. Sąd Rejonowy w Suwałkach na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

- Aktualnie w sprawie są wykonywane niezbędnie czynności - dodał Ryszard Tomkiewicz

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale