KEYS

Mając 1,4 promila wiozła dwójkę dzieci

pijani kierowcy suwałki

Cztery osoby, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu, zatrzymali w miniony weekend suwalscy policjanci. Jedną z nich była 36-latka, która mając 1,4 promila wiozła dwójkę dzieci.

W sobotę, kwadrans przed 13:00 na ulicy Pułaskiego mundurowi z suwalskiej drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena transportera. Okazało się, że siedzący za kierownicą 53-latek zdecydował się na jazdę mając promil alkoholu w organizmie.

Brakiem wyobraźni wykazał się również 44-latek kierujący volvo, który po godzinie 17:20 został zatrzymany przez policjantów w Aleksandrowie. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila alkoholu.

Dwie godziny później w miejscowości Tartak policjanci zatrzymali kierującą vw golfem. Okazała się, że 36-latka, która kierowała i przewoziła w samochodzie dwójkę dzieci była pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 1,4 promile alkoholu.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w Żylinach. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 47-letniego kierowcy skody prawie 2,4 promile alkoholu.

Nietrzeźwym kierującym policjanci zatrzymali prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale