Mając 1,4 promila wiozła dwójkę dzieci

pijani kierowcy suwałki

Cztery osoby, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu, zatrzymali w miniony weekend suwalscy policjanci. Jedną z nich była 36-latka, która mając 1,4 promila wiozła dwójkę dzieci.

W sobotę, kwadrans przed 13:00 na ulicy Pułaskiego mundurowi z suwalskiej drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena transportera. Okazało się, że siedzący za kierownicą 53-latek zdecydował się na jazdę mając promil alkoholu w organizmie.

Brakiem wyobraźni wykazał się również 44-latek kierujący volvo, który po godzinie 17:20 został zatrzymany przez policjantów w Aleksandrowie. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila alkoholu.

Dwie godziny później w miejscowości Tartak policjanci zatrzymali kierującą vw golfem. Okazała się, że 36-latka, która kierowała i przewoziła w samochodzie dwójkę dzieci była pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 1,4 promile alkoholu.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w Żylinach. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 47-letniego kierowcy skody prawie 2,4 promile alkoholu.

Nietrzeźwym kierującym policjanci zatrzymali prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale